Idź do treści

W naszym sklepie staramy się połączyć kilka celów. Nie jest to typowy „sklep z gadżetami masowo produkowanymi w Chinach”. Ich trwałość to bardzo ważny element – nie chcemy, by po chwili nadawały się do wyrzucenia.

Przy okazji chcemy wyszukiwać polskich producentów, często mniej znanych lub stawiających pierwsze kroki i wspólnie z nimi opracowywać coś dostępnego tylko przez chwilę. Dzięki temu każdy produkt ma swoją historię i jest naprawdę niepowtarzalny. To jednak powoduje, że koszt takiego przedsięwzięcia będzie zawsze wyższy. I zdajemy sobie sprawę, że cenowo nie wygramy z masowymi produktami importowanymi z Chin. Z drugiej strony – tak dobieramy produkty, by nie wykluczać nikogo. By pojawiały się produkty z różnych przedziałów cenowych. Sprawdzamy też ceny podobnych jakościowo produktów i pilnujemy, by nasza propozycja nie odbiegała od tego, co można kupić „na rynku” – choć pewnie nigdy nie będziemy konkurowali z tymi najtańszymi. Za to zawsze będziemy dbali o szeroki wachlarz pomysłów, dostosowanych do różnych możliwości finansowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że okoliczności nie są łatwe, ceny poszybowały – sami z trwogą sprawdzamy paragony po podstawowych zakupach w spożywczaku szukając odpowiedzi „Co kosztowało 100 zł?!”. Jedziemy na tym samym wózku i nie zamierzamy odklejać się od rzeczywistości.

Dodatkowo – co bardzo ważne – każdy zakup kawy, przedmiotu z BOX 357, a teraz gadżetów to także forma wsparcia Radia 357. Tą podstawową pozostają oczywiście regularne wpłaty od naszych Patronów i do nich namawiamy w pierwszej kolejności. To one stanowią fundament dla naszego działania i rozwoju – bez emisji bloków reklamowych. Każde dodatkowe wsparcie jest jednak także cenne, więc zachęcamy, by odwiedzać naszą zakładkę „Zakupy” jak najczęściej i z każdego zakupu bardzo się cieszymy 🙂