Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Podcasty to po pierwsze zapis archiwalnych audycji emitowanych na żywo. Ale to nie wszystko. Przygotowujemy też podcasty ekskluzywne – dostępne tylko w tej formie, nigdy nie emitowane na antenie. Dostęp do podcastów jest jednym z przywilejów naszych Patronów.

Co zrobić, żeby zanurkować w świat podcastów Radia 357?

Wystarczą 4 kroki:

  • KROK 1: Zaloguj się na posiadane Konto357 na stronie Radia, a jeśli go nie posiadasz – załóż je. Możesz to zrobić wchodząc w dostępną u góry strony zakładkę „Konto357”, lub bezpośrednio na ten link: https://konto.radio357.pl/rejestracja. Podaj adres mailowy, który będzie Twoim loginem i nadaj hasło do konta.
  • KROK 2: Trafisz w ten sposób na zakładkę „Twoje konto” – do której zawsze możesz wrócić w ten sam sposób.
  • KROK 3: Teraz połącz swoje konto w systemie Radia z kontem w Patronite. Kliknij w przycisk „Połącz z kontem Patronite”.
  • KROK 4: Patronite zweryfikuje Twoje konto w swoim systemie. Może poprosić Cię najpierw o zalogowanie się – zwróć uwagę, że trzeba wtedy zalogować się z użyciem loginu i hasła użytych w Patronite.pl.

I gotowe! Życzymy udanego odbioru.

Podcasty są jednym z wielu przywilejów dostępnych dla aktywnych Patronów – osób dzięki którym to wszystko się kręci, bo wspierają nas regularnie wybranymi kwotami. Jeżeli jeszcze nie jesteś w tym gronie – warto to tutaj zmienić 🙂