Idź do treści

Całe rozwiązanie zostało stworzone specjalnie pod kątem naszych potrzeb i będzie dalej rozwijane. Ale już teraz udało się wprowadzić kilka kluczowych elementów, które powinny zauważalnie poprawić komfort słuchania radia na żywo:

  1. Pierwszą duża zmianę zauważycie od razu, słuchając nas w trasie. Moment przełączenia się telefonu z aplikacją pomiędzy stacjami BTS nie będzie wymagał ręcznego wznawiania odtwarzania – radio będzie grało dalej. 
  2. Podobnie wyeliminowaliśmy taką konieczność przy przejściu na rezerwowy stream – w sytuacji gdy stream główny ma problemy uruchamiamy backup, ale do tej pory wymagało to po Waszej stronie ponownego kliknięcia w strzałkę “Play”. Teraz już nie będzie to konieczne. 
  3. Większa stabilność streamu, oznaczająca po prostu lepszą jakość – zdecydowanie mniej krótszych i dłuższych przerw.
  4. Od teraz naszym głównym dostawcą jest polska firma. Cieszymy się, że możemy postawić na rodzime rozwiązanie, bo staramy się w różnych działaniach wspierać to, co polskie. W przypadku streama ma to jeszcze jeden, bardzo konkretny plus, mianowicie…
  5. …skraca się istotnie droga, którą musi pokonać sygnał pędząc światłowodami do Waszych urządzeń. Omijając wiele serwerów po drodze, rozsianych po całej Europie, powinien meldować się u Was nie tylko szybciej, ale też ze znacznie mniejszą liczbą zakłóceń.