Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

02.05.2022

Myślisz, żeby zostać Patronem, ale jakoś się dotąd nie składało? A może subskrypcja wygasła i nie było kiedy odnowić? To mamy podwójny powód, żeby się zmobilizować.

Zostań Patronem podczas Polskiego Topu. A my równowartość Twojej miesięcznej kwoty wsparcia przekażemy Polskiej Misji Medycznej. W ten sposób kontynuujemy naszą akcję „Solidarni z Ukrainą”, w której przekazaliście na PMM już prawie 800 tysięcy złotych. Ukraina potrzebuje jednak pomocy długofalowo, a potrzeby są i będą ogromne. Będziemy więc o tym przypominać i wciąż wspólnie pomagać.

“Patroni Na Topie” to kolejny pomysł w ramach akcji „Solidarni z Ukrainą”. Polski Top to moment, w którym zawsze spore grono Słuchaczy decyduje się na rozpoczęcie Patronatu. W ten sposób chcemy dzielić się wsparciem, które sami otrzymujemy. Tylko 3 maja – przez cały dzień!

Co zrobić?

1. Wejdź na wspieram.Radio357.pl

2. Wybierz dowolny próg wsparcia – zaczynają się już od 10 zł.

3. Zostań Patronem 🙂

I już 🙂

My zyskamy nowego Patrona – a tylko dzięki Patronom istniejemy i działamy. Ale podzielimy się tym dobrem i przekażemy na pomoc Ukrainie równowartość wybranej przez Ciebie kwoty miesięcznego wsparcia. Zostając Patronem w progu 10 zł – automatycznie 10 zł przekazujesz na PMM. 20 zł? Tyle przesyłamy dalej. I tak z każdym progiem – aż do tych najwyższych.

I uwaga – akcja dotyczy też osób, które były Patronami, ale ich wsparcie wygasło. Czyli każdy odnowiony Patronat także wspiera Polską Misję Medyczną.