Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
10.07.2024

W ten weekend w Augustowie odbywa się Augustów is the future Festival! Po raz kolejny z terenu festiwalu nadamy wyjazdowe wydanie Listy piosenek 357! Jeśli jesteście w ten weekend blisko, lub chcecie wybrać się na wakacyjną przygodę z Radiem 357 u boku, zapraszamy do Augustowa. 🙂

Augustów is the future Festival powstał w ubiegłym roku. Czekaliśmy na informację czy wydarzenie odbędzie się także podczas tych wakacji. Już wiemy! W najbliższyc weekend, 12 i 13 lipca (piątek i sobota) odbędzie druga edycja wydarzenia, które podkreśla, jak ważna jest relacja człowieka z przyrodą.

Wystąpi aż 10 znanych artystów i zespołów. Nad brzegiem Netty zobaczymy m.in. Artura Rojka, Strachy na Lachy, Natalię Szroeder, Kamila Bednarka, Fisz Emade Tworzywo, Darię ze Śląska, LOR, Dawida Tyszkowskiego czy trio Łona/Konieczny/Krupa.

Wiemy, że Augustów jest idealnym miejscem do rozmowy o wartości otaczającej nas przyrody. Dlatego główną lokalizacją festiwalu i miejscem koncertów będą malownicze Błonia nad rzeką Nettą. Augustów is the future Festival to również szereg otwartych zajęć, spotkań i aktywności, które pozwolą poczuć bliskość z przyrodą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Naucz się dostrzegać piękno natury i czerpać z niego inspirację do działania. Oto przesłanie festiwalu, które udowadnia, że Augustów to miasto przyszłości. To właśnie Augustów is the future Festival! 

12 lipca, od 19:00 zapraszamy na wyjazdowe, 142. notowanie LP 357 z terenu festiwalu. Będzie okazja spotkać się z prowadzącym naszą Listę Marcinem Łukawskim, który pochodzi przecież z Augustowa! 🙂 Kilkoro szczęśliwców zdobyło bilety na festiwal w konkursach Radia 357, a jeśli chcecie dołączyć do grona festiwalowiczów, zapraszamy tutaj.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Augustów, a Radio 357 jest patronem medialnym Augustów is the future Festival. 🙂