Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
10.07.2024

Słuchacze i Patroni Radia 357 to specjaliści w dzieleniu się dobrem! Udowodnili to także tym razem – w akcji, którą zorganizowaliśmy w miniony piątek, 5 lipca. Przy okazji Światowego Dnia Honorowego Dawcy Krwi, który obchodziliśmy w czerwcu, zorganizowaliśmy busa, specjalistów i… dużo czekolady!

To jedna z tych akcji, z których jesteśmy niezwykle dumni. Zdecydowaliśmy się podzielić tym, co niezwykle ważne i zachęcić do tego samego Was – to właśnie wydarzyło się w zeszły piątek blisko naszej siedziby na Słowackiego 19A. 

Zaprawieni w bojach, wieloletni Honorowi Dawcy Krwi, a także, Ci którzy mieli przed sobą ten pierwszy raz – Słuchacze, Patroni, nasza radiowa ekipa, a nawet przypadkowi przechodnie – od samego rana do wczesnego popołudnia cierpliwie czekaliśmy na swoją kolej, by wejść do krwiobusa RCKiK i oddać woreczek 450 ml pełnej krwi. Serdecznie Wam dziękujemy – nie tylko za piękny gest, ale za kolejny dowód na to, że z Wami wszystko jest możliwe.

Oddawanie krwi z Radiem 357 równie silnie i z wielką przyjemnością wspierała marka E.Wedel, która zadbała o słodkie podarunki w postaci czekolad oraz batoników z ich najnowszej serii wzbogaconej o dużą dawkę magnezu. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie! 

Zobacz naszą galerię i sprawdź, jak to wyglądało!

Oddaj krew z załogą Radia 357!