Idź do treści
08.04.2022

„Liderzy na firmamencie” – czyli spotkania z pasjonatami, którzy potrafią dać dobry przykład, zainspirować i zmotywować do działania W premierowym odcinku spotkanie z Miłką Raulin – najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi

Inspirujący bohaterowie spoza świecznika

Każdy odcinek będzie miał jedną bohaterkę lub bohatera. Rozmowy z nimi poprowadzi Jarosław Sroka, koordynator programu InCredibles Sebastiana Kulczyka.

– Będziemy zapraszać osoby spoza świecznika, których dokonania, sposób myślenia i działania upoważnia do nazywania ich liderami. Ważne dla nas będzie to jak potrafią zainspirować innych, zmotywować do działania, ich wytrwałość i wewnętrzna moc, a także poświęcenie temu, co uważają za ważne. Nie ograniczamy się do świata biznesu – chcemy pokazać, że bycie liderem wykracza daleko poza grono prezesów, dyrektorów generalnych i prezydentów – mówi Jarosław Sroka.

– Nowy podcast będzie naturalnym rozwinięciem tematów, które wspólnie z Jarkiem bierzemy na warsztat w „Firmamencie” w co drugi czwartek na antenie Radia 357. Poświęcamy go w całości wyzwaniom, przed którymi stoją nowocześni przedsiębiorcy, pracownicy i menedżerowie. Zaś „Liderzy na firmamencie” dodadzą mocną dawkę inspiracji do tego jak tym wyzwaniom podołać – dodaje Paweł Sołtys, wydający “Liderów na firmamencie”.

Liderzy przyszłości

Podcast powstał dzięki współpracy z marką Range Rover. Jest ona współorganizatorem plebiscytu “Leaders of The Future”, w którym wyłaniani są liderzy wyznaczający nowe trendy. To również oni będą bohaterami nowego podcastu.

– Dzięki rozmowom w podcaście będziemy mogli lepiej poznać prawdziwych liderów przyszłości. W obecnych czasach tacy ludzie są na wagę złota. Również partnerstwo z Radiem 357 nie jest przypadkowe. To stacja, która skupia wokół siebie wielu wartościowych ludzi, pełnych pasji i ciekawych świata. Potwierdza to m.in. ostatnia nagroda Grand Press Digital przyznana za innowacyjne podejście radia do wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej – mówi Łukasz Goździor, dyrektor marketingu Jaguar Land Rover Polska.

Pierwszy odcinek z Miłką Raulin

W premierowym odcinku pojawi się Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi.

– Myślę, że jestem wolnym elektronem, ale gdy wchodzę w przestrzeń grupy, to wyczuwam tę grupę i jeśli jest dla mnie przestrzeń, to łatwo przychodzi mi liderowanie – mówi o sobie bohaterka pierwszego odcinka “Liderów na firmamencie”.

– Wspinaczka to nie wszystko. Miłka wiele podróżuje, a do tego jest inżynierem trakcji, autorką książek, pilotem szybowcowym i pewnie moglibyśmy jeszcze długo wymieniać. Zapewniam, że rozmowa z Miłką też będzie niezwykła – mówi Jarosław Sroka.

Premierowych odcinków “Liderów na firmamencie” będzie można słuchać w Twoje 357, czyli serwisie podcastowym Radia 357. Ich fragmenty będą dostępne również na popularnych platformach streamingowych oraz jako videocast w serwisie YouTube na profilu Land Rover Polska.

Pierwszy sezon „Liderów na firmamencie” będzie składał się z pięciu odcinków. Pierwszy z nich pojawił się 7 kwietnia 2022 roku, a kolejne – co 2 tygodnie.

Wszystkie odcinki podcastu będą dostępne w Twoje 357: https://radio357.pl/twoje357/audycje/liderzy-na-firmamencie-tylko-w-twoje-357