Idź do treści
02.06.2022

Już 10 czerwca wyjątkowa audycja – Top Depeche Mode. To Wy wybierzecie najważniejsze utwory zespołu. Zagłosuj do 9 czerwca na stronie dm.radio357.pl

26 maja, późnym wieczorem, dowiedzieliśmy się o śmierci Andy’ego Fletchera – założyciela i członka Depeche Mode. To jeden z zespołów, który wśród naszej społeczności zawsze miał szczególne miejsce. Dla fanów zespołu – do których się zaliczamy – to trudny i bolesny moment.

Stąd pomysł na Top Depeche Mode – hołd dla Andy’ego Fletchera i zespołu. Dziś, 2 czerwca o 10:00, rozpoczęliśmy głosowanie na Top Depeche Mode – możecie ułożyć listę najważniejszych utworów zespołu.

Do współudziału zaprosiliśmy społeczność fanów grupy. Swój udział potwierdzili już – forum Faith z Łodzi, fanclub Workhard z Torunia (grupa Depeche Mode Poland) i Polskie Forum Depeche Mode. Jeśli znacie lub działacie w grupach fanowskich i chcecie się włączyć – odezwijcie się do nas!

Do 9 czerwca, do 12:00 społeczność Radia 357 układa Top – każdy ma 20 głosów.

W piątek, 10 czerwca, wyemitujemy 50 utworów, w dwóch częściach:

  • w porze audycji Wspieraj system, czyli od 9:00 do 11:00, pierwszą część przedstawi Marek Niedźwiecki
  • w porze Listy piosenek 357, czyli od 19:00 do 22:00, drugą część przedstawi Piotr Stelmach

Dodatkowo po 22:00, w porze audycji Głośni jak miłość, Mateusz Fusiarz poprowadzi wyjątkowy epilog, z udziałem fanów zespołu.

Przygotowaliśmy dla Was też specjalne podcasty o Depeche Mode:

  • Single z Żoliborza – wydanie specjalne (Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach, Krzysztof Tubilewicz)
  • Piosenki z historią: Stripped (Marcin Cichoński) – nie była nigdy i nigdzie numerem jeden, stała się jednym z pierwszych symboli Depeche Mode
  • Fletch: uprzejmy księgowy (Krzysztof Tubilewicz) – sylwetka Fletcha, który na scenie trzymał się na uboczu, ale w rzeczywistości był niezwykle ważną postacią w zespole
  • Pamięci Andy’ego Fletchera – zapis specjalnej, nocnej audycji z 26 maja z telefonicznym udziałem słuchaczy (Piotr Stelmach)

Wszystkie szczegóły, przekierowanie do zestawu do głosowania na stronie wydarzenia: dm.radio357.pl