Idź do treści
12.11.2021

Nie przyjmujecie do wiadomości, że czegoś się nie da – a wtedy my tym bardziej 😉 Wczoraj wczesnym wieczorem Patronite wyświetlił nam po raz kolejny radosną informację, że „Cel osiągnięty!”. Nie przez nas, ale przez Państwa – naszych Patronów.

W miarę zbliżania się do niego nie próżnowaliśmy, krok po kroku przygotowując grunt pod zapowiadane uderzenie podcastowe. Wiemy, że to zauważyliście – czytamy czasem nawet, że już trochę przesadziliśmy i brakuje czasu na słuchanie 🙂 Wychodzimy jednak z założenia, że większy wybór pomaga przyciągnąć nowych użytkowników, trafić w więcej potrzeb, gustów. Chcemy być istotnym graczem na rynku jakościowych podcastów dla wymagających. To jeden z kierunków strategicznych. I wydaje się, że to przynosi już pierwsze efekty.

– Czasami aż przecieram oczy ze zdumienia. W ciągu miesiąca nasza społeczność powiększyła się o 3000 Patronów. Łącznie jest ich już niemal 37 tysięcy. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaufanie i wiarę w to, że warto wspierać nasz pomysł na radio po nowemu. – mówi Paweł Sołtys, prezes zarządu Radia 357.

Ten miesiąc był bardzo intensywny – Państwo wiedzą to najlepiej, bo to właśnie Państwo – nasi Patroni dostali do dyspozycji system do głosowania na Listę Piosenek 357. Do tego zorganizowaliśmy wydarzenia muzyczne – koncert “Lista jest tylko jedna!” i święto polskiej muzyki – PL21. Pozytywna energia i jakość mają być naszymi znakami rozpoznawczymi, które pomogą nam dotrzeć do coraz większej liczby słuchaczy w Polsce i na świecie. To właśnie w świat pojechał jako wspólny wysłannik Radia 357 i “Raportu o stanie świata” Dariusza Rosiaka znany Państwu z naszej anteny Michał Żakowski, który po wielu perypetiach dotarł do Kabulu i nadaje stamtąd swoje pierwsze korespondencje.

– Końcówka roku będzie bardzo intensywna – kolejne ważne ogłoszenia już wkrótce. Wśród nich – nowy cel zbiórki, który zaproponujemy bazując na głosach Patronów z maili i komentarzy oraz naszych pomysłach na nowe wymiary, w których chcielibyśmy być istotnym punktem odniesienia – dodaje Paweł Sołtys.

Czytamy Państwa komentarze oraz maile i co nieco wiemy, co w trawie piszczy, ale wspólnych narad nigdy za wiele. Można podrzucić nam podpowiedzi kierunków i pomysłów, które warto wziąć na warsztat opracowując nowy cel zbiórki. Naszego Radia nie byłoby bez Państwa udziału – chcemy czerpać siłę z kontaktu ze swoimi Patronami. Przed nami kolejny cel, ale najpierw musimy zdecydować co nim będzie – dlatego chcemy dać Państwu doradczy głos w tej kwestii. Wiadomo, że nie wszystkie pomysły będą do zrealizowania tak szybko, jak byśmy wszyscy chcieli. Ale porozmawiajmy 🙂 Na Wasze głosy czekamy na Patronite oraz w grupie „Gramy dalej – Patroni” na Facebooku.