Idź do treści
19.06.2023

Już trzeci raz jeździmy z Męskim Graniem i przerzucamy z miasta do miasta Scenę Radia 357. W tym roku mocno urosła. Zobacz, dlaczego warto ją odwiedzić!

– Jesteśmy partnerem Męskiego już trzeci raz. To dla nas wspaniała sprawa! W tym roku nasza scena urosła – i dlatego przechrzciliśmy ją na Scenę Radia 357. A na scenie ci, którym lubimy pomagać – w zdecydowanej większości to młodzi, zdolni, stawiający pierwsze kroki w profesjonalnym świecie muzycznym. Zresztą, cały line-up tej sceny zasługuje naszym zdaniem na uwagę – wyjaśnia Piotr Stelmach z Redakcji Muzycznej Radia 357, prowadzący koncerty na scenie głównej trasy Żywiec Męskie Granie.

W sumie 12 młodych zespołów zaprezentuje się na Scenie Radia 357 i Škody w 6 miastach .

– Oddajemy im scenę. Słuchamy jak grają. Obserwujemy kontakt z widownią. Na koniec wyróżnimy jeden zespół bardzo cenną nagrodą. To kilkudniowe warsztaty z jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzycznych – Bartoszem Dziedzicem, odpowiedzialnym m.in. za sukcesy płyt Artura Rojka, Brodki, Lecha Janerki czy Dawida Podsiadło. Wybór na pewno nie będzie łatwy – mówi Darek Król, project manager Męskiego Grania po stronie Radia 357.

Występujące zespoły wybrała nasza radiowa redakcja muzyczna. Na Scenie Radia 357 i Škody zagrają: Konrad Słoka & Chango, Ludojad, KATHIA, pawlack, mona polaski, shama, IF Igor Falecki, pastry, koko die, Ania Szlagowska, The Bullseyes i Ostatni Dzień Lata. Ich występy poprzedzą koncerty headlinerów: Funkasanki, Izzy and the Black Trees, atem, NOŻE, Gypsy and the Acid Queen i Cinemon.

Więcej informacji o Scenie Radia 357 i Škody znajdziecie na specjalnej stronie scena.Radio357.pl

Oprócz koncertów, w ramach Sceny Radia 357, zapraszamy na spotkania z artystami i autorami znanymi z anteny, autografy, zdjęcia, rozmowy. Jeśli ktoś ma ochotę się podzielić wrażeniami – nagramy wypowiedź. Wpadajcie 🙂