Idź do treści
06.05.2024

Przez cały maj zachęcamy do udziału w zabawie, w której każdy, kto jest Patronem Radia 357 lub zostanie nim w czasie jej trwania, może zgłosić swój pomysł na temat odcinka podcastu! W ten sposób powstanie jedyna taka seria podcastów “na życzenie” – każdy odcinek inny, ale każdy wprost od naszej Społeczności. Zgłoszenia przyjmujemy w konkursach Radia 357.

Liczy się Twoje SłyszyMiSię

Dawno niesłyszany głos? Zapomniana konwencja lub gatunek? Sentyment? Coś się przyśniło nieoczywistego? Pomysłów może być bardzo wiele, z wielu różnych bajek. Nasza Społeczność to osoby, które nie tylko słuchają Radia 357, ale mają także mnóstwo pomysłów. Zabawa #SłyszyMiSię polega na rzuceniu wyzwania naszym dziennikarzom – każdy Patron może zgłosić swoje pomysły, a najciekawsze z nich wybierzemy i zrealizujemy. Nagrane i opublikowane odcinki stworzą unikatową serię.

Muzyka i nie tylko

Akcja rozpoczęła się 3 maja, w czasie Polskiego Topu Radia 357. Jako pierwsi swoje wyzwania rzucili Ci, którzy wsparli ideę zmalowania czegoś wspólnie – czyli muralu, który uwieczni czołową 10 notowania #4 Polskiego Topu (wyniki można sprawdzić tutaj). Wśród pomysłów (przez pierwszy weekend przyszło ich niemal 250) na razie dominują te związane z muzyką – zwłaszcza nieoczywistymi gatunkami oraz połączeniami typu „ogień i woda” – ale nie brakuje także wyzwań pozamuzycznych. Pierwsze z nich przyjmiemy i zrealizujemy już w najbliższych dniach! Zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca.

Dołącz do zabawy

Udział w zabawie przewidziany jest dla wszystkich Patronów Radia 357 – tych, którzy są już z nami i tych, którzy dołączą do nas lub odnowią swoje wsparcie w czasie trwania. Zabawa trwa w konkursach Radia 357tutaj. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i kanałów dla Patronów (Twoje 357 i grupa Patronów na Facebooku), oraz oczywiście do słuchania Radia 357. To właśnie na antenie będziemy ogłaszali, które wyzwania przyjęliśmy.

Zapraszamy wszystkich do udziału – #SłyszyMiSię. 🙂