Idź do treści
06.09.2021

Najpierw pojawił się w naszych głowach szalony pomysł: radio, którego miało nie być, pojedzie na bardzo ważną imprezę, która miała się nie odbyć. Potem pojawiały się kolejne pytania. I odpowiedzi 🙂

> Kto tam pojedzie? Piotr Stelmach. Wiadomo, koncerty same się nie poprowadzą 😉 Do Piotra dołączyli Ola Budka i Marcin Cichoński.

> Co będziemy tam robić? Koncerty? Coś na kształt Garażu 357… Scenę 357! Gdzie odbędą się te koncerty? Skoro na kształt garażu, to może w kontenerze? Musi się wyróżniać i mocno dawać znać, że jest nasz.

> Kogo zaprosimy na Scenę 357? Tych, których chcemy wspierać. Polskie, młode, energiczne, zespoły:

  • Kraków: Hamulec / Duxius / Jakub Skorupa
  • Warszawa: Kamil Husseinn / Unfortunate Sons / nastroje
  • Poznań: Syndrom Paryskii / Youth Novels / marta bijan
  • Żywiec: Wodorost / Blurred Pink / KYÖKU – Official

> Jak o tym wszystkim opowiemy? Podczas audycji i antenowych wejść na żywo: Listy Piosenek 357, 4 plenerowych odsłon Zielonego Żoliborza

> A jak zrobimy te audycje? Dzięki niepozornej walizce i umiejętnościom Maćka Gaczoła. Czyli nasze mobilne studio w akcji.

> Jak to pokażemy? W naszych kanałach społecznościowych oczywiście! Łączne zasięgi 16 postów na Facebooku to niemal 900 000 odsłon i ponad 33 400 reakcji. 12 postów na Instagramie zobaczono łącznie 200 000 razy, a zareagowano – prawie 15 000 razy. Do tego jeszcze stories: ponad 200 naszych relacji (300 000 osłon) i setki Waszych „meldunków” spod Sceny 357. Dziękujemy Wam – Słuchaczom i Artystom – za każde oznaczenie, udostępnienie, podanie dalej – dzięki Wam świat dowiadywał się o Scenie i Radiu 357!

> Kto nas w tym szaleństwie poprze i to sfinansuje? ŠKODA Polska – dziękujemy za zaufanie i napędzanie Sceny357! Dziękujemy też ekipom Męskiego Grania i Agencji LIVE – za zaufanie, wsparcie i szansę. Oraz Plusowi za bardzo dobry internet – byli tacy, którzy nam go zazdrościli

> Wreszcie – kto tego wszystkiego będzie słuchał?! Wy, nasi Słuchacze. Nie zawiedliście nas. Dziękujemy! No i pewnie ciąg dalszy nastąpi, bo zdaje się, że nasz kontener nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.