Idź do treści
26.09.2022

To nasza Społeczność zdecydowała, że Radio 357 gra i się rozwija. Dlatego chcemy wspólnie z nią dalej zmieniać świat na lepsze. Dołącz i pomóż nam posadzić (prawdopodobnie) największy las posadzony społecznościowo 🙂

Znaleźliśmy teren, który był kiedyś lasem i już nie jest. Ale dzięki Tobie może znowu nim być – i to na zawsze. Zostań opiekunem Lasu Radia 357 i pomóż nam zalesić 3,57 hektara!

Szczegóły ogłosił dzisiaj ambasador akcji „Posadź z nami las!” dr Tomasz Rożek. Zapis video całej rozmowy znajdziecie TUTAJ.

Na czym polega akcja? W bardzo prosty sposób możesz sfinansować koszt posadzenia metra kwadratowego nowego lasu. Kosztuje tylko 8 zł. Aby dołączyć do akcji wejdź na stronę: las.Radio357.pl

Każdy wpłacający otrzyma pamiątkowy, imienny certyfikat – w formie elektronicznej (PDF).

Nasz las wyrośnie w Suchowoli, czyli… w geograficznym środku Europy 🙂

Cel jest prosty: 3,57 ha lasu, czyli 35 700 m2. Lasy sadzi się późną jesienią lub wczesną wiosną. I taki jest plan, Zbieramy i ile teraz zbierzemy – tyle zasadzimy już w październiku. Będziemy zbierali dalej i powiększymy nasz las ponownie w marcu. I tak aż do skutku. To będzie absolutnie wyjątkowy las!

Najpierw zbieramy a potem… wspólne sadzenie!

Rezerwujcie 22 października – wtedy wspólnie z redaktorami Radia 357 będzie można pojechać na akcję sadzenia Lasu Radia 357. Zapisy rozpoczniemy 6 października.

Wszystko o akcji na specjalnej stronie: las.Radio357.pl