Idź do treści
23.10.2023

Entuzjazm po pierwszym spotkaniu od razu skłonił nas do tego, żeby planować kolejne. 😉 “Oddech płytki” nie może odbyć się bez gramofonu, studia B, realizatora, prowadzącego oraz, co najważniejsze, publiczności na żywo! W dodatku publiczności aktywnej – uczestnicy zabierają głos, bo chodzi tu o to, żeby wspólnie opowiadać sobie o ulubionych utworach. 

4 września z Piotrem Stelmachem słuchaliśmy U2 – to było 30-lecie naszego dziennikarza za mikrofonem. 20 listopada studio B przejmuje Daniel Wyszogrodzki, polski biograf grupy The Rolling Stones, prowadzący Godzinę satysfakcji w Radiu 357. W miniony piątek premierę miał pierwszy od 18 lat całkowicie nowy album Stonesów, zatytułowany “Hackney Diamonds”. Mogliście usłyszeć go w antenowym cyklu “Unboxing Nights”, ale pod koniec listopada zaproponujemy Wam odsłuch w niepowtarzalnym anturażu, bo z czarnej płyty!

W konkursie dla Patronów możecie zgłosić chęć udziału – mamy dla Was 10 pojedynczych miejsc. Ale to nie wszystko! Całe spotkanie zarejestrujemy i będzie możliwość odsłuchania go w Twoje 357 dla wszystkich Patronów. Kto z Was jest ciekawy efektów pierwszego spotkania? Sprawdźcie “Oddech płytki” tutaj: https://radio357.pl/twoje357/audycje/oddech-plytki

Spotykamy się już 20 listopada! Zgłoszenia na „Oddech płytki” przyjmujemy na stronie https://konkursy.radio357.pl

Aby wziąć udział w konkursie, zostań naszym Patronem. Wejdź na https://wspieram.radio357.pl i zyskaj pełny dostęp do 357!