Idź do treści
05.09.2023

Muzyczne spotkanie z Patronami przy gramofonie zbiegło się w czasie z początkiem radiowej jesieni oraz radiową „trzydziestką” Stelmiego. Pierwszy poniedziałek po powrocie z wakacji był wyjątkowo radosny. 😉

Chętnych na wspólne słuchanie U2 z czarnych płyt było znacznie więcej, niż miejsc – nasze studio B nie ma wbudowanych szerokich rzędów krzeseł dla publiczności – zatem w naszym konkursie wyłoniliśmy kameralne grono uczestników. Każda osoba odpowiedziała na pytanie Którego utworu U2 chcesz posłuchać i dlaczego? – a w czasie Oddechu płytki miała okazję przypomnieć to, co napisała. To były 2 godziny ze wspaniałą muzyką i opowieściami prowadzącego Piotra Stelmacha i uczestników spotkania.

Szykujemy dla wszystkich Patronów Radia 357 podcast z nagraniem całego spotkania ze studia B – pojawi się on w naszej bibliotece w najbliższych dniach.

Ale jeszcze wczoraj wieczorem była możliwość usłyszenia na żywo o Oddechu płytki – w końcówce Godziny satysfakcji Daniela Wyszogrodzkiego całe grono, po udanym spotkaniu, pojawiło się w Studiu A! Po tym antenowym wejściu Stelmi zastał niespodziankę w postaci winylowego tortu i… nowiutkiej czapki! (którą bardzo dobrze widać na zdjęciu grupowym). 🧢

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i za bardzo miły wieczór – takie spotkania tylko z Patronami 357! 💪 Polecamy podcast – link wrzucimy w komentarzu pod tym postem, gdy tylko będzie dostępny.

Będzie można usłyszeć Oddech płytki 😉