Idź do treści
02.12.2022

Już grudzień? To rozkręcamy Świąteczną Akcję Społeczności Radia 357 🙂 I już wiemy, że słowo „akcja” jest tu bardzo na miejscu! Wśród nowości – wygodne wpłaty online dostępne na naszej stronie oraz możliwość licytowania… z klawiatury telefonu!

Niby studio znamy już na wylot, ale w tym czasie coś szczególnego dzieje się w tym pomieszczeniu. I sąsiednich. I nie tylko dlatego, że lekko wszystko w radiu staje na głowie, newsroom okupuje salę konferencyjną, bo ich pomieszczenie przejmuje sztab telefonistów. I nie tylko dlatego, że wszędzie stoją aukcyjne fanty i wszyscy biegają jeszcze żwawiej niż zwykle. To coś więcej – niepowtarzalna atmosfera, którą trudno opisać, za to świetnie czuć. Wiemy od Was, że na antenie też.

Jak w poprzednich latach łączymy siły z Fundacją Świętego Mikołaja. Całą zebraną kwotę przeznaczy ona na pomoc edukacyjną dla dzieci i młodzieży z Polski i z Ukrainy.

Tym razem aż cztery razy Pan Kuba zaprosi Was do swoich legendarnych już, piątkowych licytacji. Staraliśmy się, by było o co walczyć – i dziękujemy wszystkim wspaniałym darczyńcom, że tak w tym pomogli. Kolejne przedmioty ujawniamy co tydzień na stronie pomagamy.Radio357.pl

Legendarny młotek Pan Kuby w pełnej gotowości

Ale możliwości wsparcia akcji jest znacznie więcej. Bardzo dużo ciekawych fantów i doświadczeń możecie wylicytować na Allegro. Możecie tam także wystawić coś od siebie – i przekazać wylicytowaną kwotę na nasz cel.

Allegro zasypały bardzo ciekawe propozycje – każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie!

Jak jeszcze można włączyć się w akcję? Wpłaty, SMSy – wszystko opisaliśmy dla Was na specjalnej stronie pomagamy.Radio357.pl – serdecznie zapraszamy.

Znajdziecie tam też dokładny opis celu akcji oraz przejmującą historię Evy z Mariupola – jako przykład sytuacji, w której Państwa wsparcie bardzo konkretnie wpływa na losy młodych ludzi z Ukrainy, którym przyszło dorastać w tak trudnym momencie.

W tegorocznej akcji świątecznej pomaga nam DESA UNICUM – dlatego wybrane przedmioty będziemy licytowali w dwóch etapach. Będzie jeszcze ciekawiej 🙂 A to nie koniec nowości. Po raz pierwszy przygotowaliśmy dla Was wygodne płatności dostępne od razu na stronie naszej akcji. Wiemy też, że podczas licytacji antenowych zainteresowanie jest tak duże, że nie wszystkim udawało się dodzwonić. Dlatego w tym roku dzwoniących przywita specjalny system obsługi głosowej, w którym będzie można zalicytować prosto z klawiatury telefonu – bez konieczności „wchodzenia” na antenę za każdym razem. Oczywiście dla chętnych ta opcja pozostaje – po prostu dokładamy dość praktyczne rozwiązanie, by w licytacjach mogły wziąć wszyscy chętni. Sami jesteśmy ciekawi jak się ono sprawdzi 🙂

No to Szanowni Państwo – grudzień oficjalnie uznajemy za rozpoczęty. I niech się dzieje 🙂