Idź do treści
18.10.2021

W ramach promocji nowej Listy Piosenek 357 organizujemy specjalny koncert dla Słuchaczy. Jest on podziękowaniem Piotrowi Baronowi, Bartoszowi Gilowi, Markowi Niedźwieckiemu i Halinie Wachowicz. Zapowiedzieliśmy to na samym początku zbiórki środków na uruchomienie Radia 357.

– Z powodu pandemii musieliśmy poczekać z realizacją koncertu. Robimy go teraz. Będzie kameralny, bo takie okoliczności, ale to nie liczba krzeseł na widowni ma tu znaczenie. Tak naprawdę przygotowaliśmy miejsce dla każdego – cały koncert będzie transmitowany, także w formie video. Bo to jest święto wszystkich Słuchaczy i Patronów. Nieliczne miejsca na sali zajmą twórcy i przyjaciele Listy oraz mecenasi i Patroni, którzy wybrali próg wsparcia gwarantujący udział. A kilkadziesiąt podwójnych zaproszeń przekazaliśmy na aukcję charytatywną. Uzyskane w ten sposób środki w całości trafią do Fundacji Kultury bez barier. Dzięki temu dobro od Patronów, którzy nas finansują popłynie dalej – mówi Katarzyna Pruchnicka z zarządu Radia 357, odpowiedzialna za ofertę programową.

Podczas koncertu wystąpią: Daria Zawiałow, Tomasz Organek, Zalewski oraz Ewa Bem. [AKTUALIZACJA! Będzie też Kaśka Sochacka :)]

– Udział Pani Ewy Bem to dla nas wielkie wyróżnienie i wielka radość. Zadbaliśmy, by koncert miał unikatowy przebieg i został z nami na długo. Dlatego zwróciliśmy się do Andrzeja Smolika, autora oprawy muzycznej Radia 357 i specjalisty od tego typu artystycznych spotkań. Przygotował absolutnie wyjątkowe aranżacje utworów. Tak nie brzmiały i nie zabrzmią już nigdzie indziej. Wśród nich utwór finałowy. Powiem to, mimo, że to trochę wyświechtane określenie – to będzie petarda – mówi Piotr Stelmach, koordynujący pracę redakcji muzycznej.

Koncert poprowadzą dziennikarze Radia 357 – Katarzyna Borowiecka i Marcin Łukawski.

Do sfinansowania koncertu Radio 357 pozyskało honorowych mecenasów: Santander Bank Polska i Otodom.

Aukcja charytatywna,  na której można wylicytować wejściówki dostępna jest pod linkiem: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-kultury-bez-barier/cele/cele-statutowe-fundacji-kultury-bez-barier-nasza-misja-jest-dostepnosc

 

Harmonogram aukcji:

I tura: 18.10 (godz. 7:00) – 19.10 (godz. 7:00)

II tura: 19.10 (godz. 18:00 – 20.10 (godz. 18:00)

III tura: 21.10 (godz. 22:00) – 22.10 (godz. 22:00)