Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
02.12.2022

Co za kompozycja, co za wykonanie! Dzisiaj po 16:00 po raz pierwszy wyemitowaliśmy nasze coroczne, świąteczne popisy wokalne. Jak nam poszło? Piosenka o pewnej rybie już w podcastach!

Boże Narodzenie coraz bliżej! Pora była więc najwyższa, by podjąć wyzwanie postawione przez Maestro Filipa Jaślara, przemóc tremę i wydobyć z siebie ukryte talenty wokalne. Czasami ukryte dość głęboko, przy dnie, w okolicach mułu. Czy to przypadek, że to właśnie tam uwielbia spędzać czas pewna ryba? Co wynikło z tego spotkania? Oceńcie sami! Przed Wami Przyjaciele Pewnej Ryby 2022 i ich najnowszy singiel „Karpiu trwaj”!

Śpiewają: Przyjaciele Pewnej Ryby 2022 z gościnnym udziałem Patronów: Joanny i Bogdana, którzy wspólnie wylicytowali swój udział w piosence, w zeszłorocznej licytacji u Kuby Strzyczkowskiego.

Kto śpiewa którą kwestię? Niedługo zdradzimy, ale na początku najfajniej trochę pozgadywać 🙂

Muzyka i słowa: Filip Jaślar.

Grają: Konrad Piotrowski, Maciej Baraniak, Kacper Jaślar, Zbigniew Stelmasiak, Filip Jaślar.

Realizacja dźwięku: Andrzej Rewak.

Wersja audio czeka na Was tutaj: radio357.pl/twoje357/audycje/przyjaciele-pewnej-ryby-2022

Przez kilka dni dostępna jest wyłącznie w podcastach – bo nasi Patroni mogą więcej! Ty też możesz – wystarczy dołączyć: wspieram.Radio357.pl – a na takie występy to, proszę Państwa, bilety są właściwie nieosiągalne. A u nas – każdy może się rozsiąść wygodnie, posłuchać. Zachęcamy w imieniu całej ekipy grających, śpiewających, komponujących, realizujących, nagrywających… To nie są proste rzeczy, oj nie 🙂

A oto obiecany teledysk 🙂

Jesteś Patronem? Pobierz przygotowany specjalnie dla Ciebie tekst „Karpiu trwaj!” i śpiewaj z nami 🙂

👉 Pobierz wersję kolorową tekstu „Karpiu trwaj!”

👉 Pobierz wersję czarno-białą „Karpiu trwaj!”

Miłego śpiewania 🙂