Idź do treści
11.06.2024

Po raz pierwszy w historii – będziemy mieli swoich wysłanników na największym piłkarskim turnieju Starego Kontynentu!

Przez dwa tygodnie będziemy podążać śladami naszej kadry i śledzić rywalizację w fazie grupowej, ale przede wszystkim szukać tematów, które nie trafiają na pierwsze strony gazet!

Na naszej antenie znajdziecie najnowsze relacje, pełne pasji wejścia na żywo, wywiady z kluczowymi postaciami i ekscytujące audycje specjalne, które przygotowaliśmy z myślą o naszych słuchaczach. To jednak nie wszystko!

Zapraszamy do słuchania serwisów sportowych prosto z Niemiec, specjalnych wydań audycji „3-5-7 Start!” oraz „Caffé Matte”, a ponadto… wyjątkowego podcastu „Historie, których nie widać na boisku”.

Kto i dlaczego bił się o koszulki reprezentacji Niemiec? O jakich historiach opowiadają przyśpiewki kibiców z poszczególnych krajów? Jaką mroczną przeszłość kryje w sobie Olympiastadion w Berlinie? Te i wiele innych historii nie tylko o kulisach Euro opowiemy Wam w nowym podcaście. Redakcja sportowa przygotowuje nowy ekskluzywny podcast „Historie, których nie widać na boisku”, gdzie odkryjemy przed Wami nieznane historie ze świata futbolu. Przygotujcie się na fascynujące opowieści, które zaskoczą nawet najbardziej zagorzałych fanów piłki nożnej. Każdy odcinek to unikalna podróż, która poszerzy Waszą perspektywę i pokaże, że nasi dziennikarze idą o krok dalej niż inni.

Uwaga! 21 czerwca  poprowadzimy Caffe Matte z Polskiej Kafejki Językowej na Schulze w Berlinie i można nas tam odwiedzić! Szczegóły tutaj: https://radio357.pl/twoje-357/spolecznosc/357-na-euro/

Euro będą dla Was relacjonowali: Mateusz Fusiarz, Mateusz Kuźniewski i Krzysztof Zimoch.

Dołączcie do nas podczas Euro 2024 i przeżyjcie turniej razem z nami, na antenie Radia 357. Relacje, wejścia na żywo, audycje i podcasty – wszystko, czego potrzebujecie, aby być na bieżąco z najważniejszym piłkarskim wydarzeniem roku. Futbolowe emocje w najlepszym wydaniu 357!

Partnerem wyjazdu Radia 357 na Euro 2024 jest Pan Karp.

PLAN GRY

SERWISY (od 13.06 do 26.06)

Codziennie w serwisach sportowych znajdziecie najświeższe informacje z turnieju, a także dodatkowy cykl, znany Wam z poprzednich lat, Studio Euro przygotowywane przez naszych dziennikarzy prosto z Niemiec do “Ranka” i “Popołudniówki”

PODCAST (nowe odcinki codziennie od 17.06)

Opowiadamy historie, których nie widać na boisku. Tworzymy unikatowe treści, które pozwolą pogłębić zrozumienie turnieju, futbolu i szerzej – zjawiska sportu w świecie gdzie odkryjemy przed Wami nieznane historie ze świata futbolu. Przygotujcie się na fascynujące opowieści, które zaskoczą nawet najbardziej zagorzałych fanów piłki nożnej. Każdy odcinek to będzie unikalna podróż, która poszerzy Waszą perspektywę i pokaże, że nasi dziennikarze idą o krok dalej niż inni.

AUDYCJE SPECJALNE

Caffe Matte – piątek 14.06

Piątkowe budzenie tym razem z Hanoveru. Mateusz Fusiarz i Mateusz Kuźniewski poprowadzą audycję z miasta, które na co najmniej dwa najbliższe tygodnie będzie domem piłkarskiej reprezentacji Polski w trakcie Euro. Akcentów związanych z kadrą nie zabraknie, ale pojawią się też stałe punkty programu – m.in. cykl Natalii Fiedler czy 357 Kęsów na Śniadanie Katarzyny Błażejewskiej Stuhr.

3-5-7 Start – niedziela 16.06

To ten dzień – dzień pierwszego meczu reprezentacja Polski na Euro 2024. Rywalem – Holandia. Audycja łączona – Tomasz Gorazdowski w studiu w Warszawie – Mateusz Fusiarz, Mateusz Kuźniewski i Krzysztof Zimoch – w Hamburgu. Audycję zdominują tematy związane z reprezentacją Polski i mistrzostwami Europy, ale oczywiście nasi autorzy nie zapomną też o innych dyscyplinach.

Caffe Matte – piątek 21.06

Jeden z kulminacyjnych momentów radiowego wyjazdu na Euro 2024. Cafe Matte prosto z Berlina – nadawane prosto z kawiarni SprachCafe Polonisch, połączone ze spotkaniem z Partonami i Patronkami Radia 357. W audycji wątki związane z piłkarskimi mistrzostwami Europy oraz historie dotyczące Polaków żyjących na co dzień w stolicy Niemiec.

3-5-7 Start – niedziela 23.06

Sportowa audycja w trybie łączonym – studio w Warszawie/ tymczasowe studio w Hanoverze czyli bazie reprezentacji Polski w trakcie Euro 2024. Sporo tematów piłkarskich powiązanych z mistrzostwami Europy… ale nie tylko. Również mnóstwo dźwięków dotyczących innych dyscyplin.