Idź do treści
22.11.2021

Uporaliśmy się z tematami “na zapleczu” i wreszcie możemy poogłaszać to i owo 🙂 Przepraszamy za przerwę, ale to już przeszłość. BOX otwiera się z impetem i będzie o sobie regularnie przypominał 🙂 No i najważniejsze – mamy kaolin!

I od tego zacznijmy. Ćmielów odnowił zapasy kaolinu, potrzebnego do produkcji masy ceramicznej. Produkcja ruszyła pełną parą z wysokim priorytetem. Bardzo chcą nadrobić opóźnienie i narzucili wysokie tempo. Jeśli uda się je utrzymać – do końca listopada cała produkcja ma być gotowa. Szczegółowy harmonogram realizacji wyślemy mailowo wszystkim oczekującym. Nareszcie kawa w Kubku 357? Wszystko na to wskazuje!

I tu druga część układanki. W Kubku 357 może już niedługo pachnieć… Kawa 357! Bo to nasza kolejna propozycja w Boksie. Szerzej będziemy tę informację propagować od jutra, ale już dzisiaj dajemy znać Patronom, że można zamawiać. To specjalnie wybrana przez nas mieszanka kawy ziarnistej, wypalona pod okiem Krystiana Hanke i Marka Niedźwieckiego, którzy osobiście nadzorowali produkcję i degustowali efekty. Pachnie wybornie, a smakuje tak, że lepiej zrobić sobie zapas. Bo jak pamiętacie – przedmioty w Boksie się nie powtarzają. Do kawy dołączona jest niespodzianka, ale o tym ani słowa 🙂 Kawa dostępna będzie tylko przez 14 dni, chyba, że zapas rozejdzie się wcześniej. Proszę nie zwlekać!

Można zamawiać za granicę. Czasowo nie jest jeszcze dostępna płatność kartą, za co przepraszamy – czekamy na akceptację u operatorów płatności. Ale to przejściowe – spodziewamy się, że w ciągu 2 tygodni ten temat pomyślnie rozstrzygniemy. Do tego czasu dostępne są płatności przelewem oraz BLIK.

A co potem? Oczywiście nie powiemy 🙂 Ale nasz BOX nabiera rumieńców 🙂 Będzie się działo!