Idź do treści
23.01.2023

Poświęć nam 15 minut! Pytamy o Twoje radiowe nawyki i upodobania – chcemy wsłuchać się w głos naszej społeczności. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym badaniu opinii – każdy głos się liczy. Badanie trwa do końca stycznia 29.01 (niedziela), do godz. 17:00 na stronie badanie.radio357.pl

[AKTUALIZACJA 26.01: Jak zwykle – rozbiliście bank. Po 4 dniach mamy od Was już ponad… 10 000 ankiet! To 2 razy więcej niż zakładaliśmy, że w ogóle się wydarzy. Co więcej – zbliżamy się do momentu przeciążenia badawczych serwerów 😉 Dlatego musimy nieco skrócić czas na wypełnianie ankiet – ale tak, by każdy, kto odłożył to „na później” miał szansę zadziałać. Ankieta będzie dostępna do niedzieli (29 stycznia), do godz. 17:00 – proszę już jednak tego nie odkładać ;)]

Chcemy być radiem, które słucha swojej Społeczności. Dlatego dzień po dniu wczytujemy się w Wasze komentarze i maile. Szukamy tam inspiracji do nowych przedsięwzięć, kierunków rozwoju i sygnałów co poprawić. Wchodzimy w trzeci rok nadawania. Dlatego przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Zapraszamy do największego dotąd badania opinii Społeczności Radia 357! Pomaga nam w tym profesjonalna agencja badawcza – SmartScope.

Chcemy dokładnie poznać i zebrać w jednym miejscu to, co jest dla Was w radiu ważne. Jaką pełni dzisiaj rolę, co w nim gra, a co nie gra. Za nami dwa intensywne lata, przed nami trzeci rok na rynku. Codziennie szukamy pomysłów na to, jak to radio robić jeszcze lepiej. Możecie nam w tym bardzo pomóc.

Na stronie badanie.radio357.pl ruszyło badanie opinii Społeczności Radia 357. To ankieta internetowa, której wypełnienie zajmie Wam około 15 minut. O co pytamy?

  • o Wasze nawyki związane ze słuchaniem Radia 357
  • o to, co można w Radiu 357 dodać lub zmienić
  • o to, z których audycji jesteście najbardziej zadowoleni
  • o to, których autorów chętnie najchętniej słuchacie przed mikrofonem Radia 357
  • o Wasze postawy i oczekiwania względem kultury oraz o ważne dla Was wartości
  • o oczekiwania związane ze wspieraniem Radia 357
  • o słuchanie podcastów

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia kwestionariusza – pomoże nam to kompleksowo zapoznać się z Waszymi preferencjami i budować dla Was jeszcze lepsze radio. Możecie to zrobić do 31 stycznia lub do momentu, w którym badanie wypełni 5000 osób. Zachęcamy również, by podzielić się kwestionariuszem ze znajomymi, rodziną czy współpracownikami – bo może je wypełnić każdy, nie tylko nasi Patroni, a nawet nie tylko nasi słuchacze!

Ankietę znajdziecie na stronie badanie.radio357.pl

Każdy głos, jak zawsze, ma znaczenie!