Idź do treści
05.11.2023

30 i 31 grudnia 2023 oraz 1 stycznia 2024 – to w tym roku czas zarezerwowany na TOP RADIA 357. Nasza Społeczność po raz trzeci wybiera najważniejsze utwory wszech czasów. Do 23 grudnia każdy Patron może wybrać 111 utworów, których jego lub jej zdaniem nie może zabraknąć w zestawieniu. Głosowanie odbywa się na stronie top.radio357.pl

To Marek Niedźwiecki w pierwszej połowie lat 90. wymyślił i stworzył ideę Topu. Dlatego w pierwszej kolejności pomysł wydłużenia audycji konsultowaliśmy właśnie z nim. Jako fan holenderskiego TOP 2000, który trwa tydzień – dał zielone światło i ruszyliśmy z przygotowaniami do tej największej realizacji na żywo w naszej historii. To będą 3 dni pełne najlepszej muzyki i innych atrakcji. Jeszcze nie możemy wszystkiego zdradzić, ale stopniowo odsłonimy karty. Przygotowaliśmy mocne uderzenie, a nasi niezawodni spece od techniki mają znowu długą listę zmartwień z cyklu “jak zrobić niemożliwe”. Na ich nieszczęście wiemy, że dla nich niemożliwe nie istnieje. Jedno jest pewne – tego jeszcze nikt w takiej formie w Polsce nie zrobił – mówi o 3. notowaniu Topu Radia 357 Piotr Stelmach.

Pierwsze ogłoszenie, podczas transmisji live na początku audycji Zakamarki, przekazali Wam Marek Niedźwiecki, Ola Budka i Marcin Łukawski. Transmisja jest dostępna do obejrzenia na naszym kanale YouTube.

Ruszyło głosowanie!

Trzydniowy Top to oczywiście więcej utworów do zaprezentowania, a zatem również więcej utworów do wyboru. Zestaw powiększył się o niemal 400 pozycji i obecnie liczy 1814 piosenek. Każdy Patron Radia 357 ma 111 głosów. Wszystko odbywa się na stronie top.radio357.pl

Top się wydłuża, zestaw się powiększa – liczniejsza jest też lista prowadzących! Po raz pierwszy na niej m.in. Marcin Cichoński, Antoni Grudniewski, Maja Piskadło i Bartek Gil.

Wyjątkowa sesja promująca 3. Top Radia 357

Wymyśliliśmy konwencję zimową z przymrużeniem oka. Trochę retro – narciarskie klimaty z lat ‘80, trochę nastroju jak w starych studiach fotograficznych. Najwięcej pracy pochłonęło przygotowanie strojów dla dość licznej ekipy – oprócz zdjęcia grupowego powstały też ujęcia indywidualne. Uzyskaliśmy bardzo dobry i bardzo rozpoznawalny efekt końcowy. Cieszę się, że miałem swój wkład w tegoroczny Top i stworzenie mu niezwykłej oprawy – mówi Jacek Poremba, autor okładek albumów takich artystek, jak Kora, Nosowska i Anna Maria Jopek, twórca tej sesji.

To jeszcze nie wszystko!

W kolejnych tygodniach ujawnimy zagranicznego artystę, ściśle związanego z ideą Topu oraz lokalizację, skąd nadamy audycję. Jest już tradycją, że szukamy nietypowych miejsc. Poprzednie Topy nadawaliśmy z wieżowców w Warszawie i Gdańsku – w tym roku też postaramy się zaskoczyć – mówi Olga Mickiewicz.

Głosowanie na najważniejsze utwory wszech czasów trwa do 23 grudnia 2023, do godziny 16:00. Top Radia 357 potrwa od 30 grudnia 2023 do 1 stycznia 2024.