Idź do treści
Słuchasz? Wspieraj
29.12.2023

Aż 30 godzin potrwa tegoroczny, 3. Top Radia 357. Do tego kilka godzin specjalnych audycji PrzedTop oraz, na dobre zakończenie całości, PoTop 1 stycznia. Ten czas wypełni przede wszystkim muzyka – 302 utwory, które uzyskały najwięcej głosów naszych Patronów. W czasie trzydniowego Topu każdy będzie mógł zagrać o Top – wesprzeć nas w tych dniach i zdecydować, gdzie odbędzie się on w przyszłym roku! Zapraszamy także na relacje zza kulis 3. Topu w Strefie Twoje 357 – dla Patronów, którzy chcą śledzić Top minuta po minucie – również “od kuchni”. 

302 utwory w notowaniu

Jak zwracacie uwagę w komentarzach, trzydniowy Top to doskonała okazja, by usłyszeć te utwory, które otrzymują Wasze głosy, jednak trudno im wskoczyć do pierwszej setki. Usłyszymy je w sobotę i w niedzielę – zaczniemy od miejsca 302., w sobotę o godzinie 9:00 (wcześniej, od 7:00, PrzedTop Marcina Bisiorka). Do 18:00 audycję pierwszego dnia poprowadzą Marek Niedźwiecki, Ola Budka, Maja Piskadło i Bartek Gil. W drugim dniu Top Radia 357 startuje od 10:00 (wcześniej, od 8:00, PrzedTop Tomasza Smokowskiego), a poprowadzą go Mateusz Fusiarz, Marta Kula (powracająca do Radia 357 po przerwie zdrowotnej), Antoni Grudniewski i Marcin Cichoński.

Finał w Zakopanem, wyjątkowy koncert w Warszawie o 18:00

1 stycznia w audycji PrzedTop Ola Budka powita Was z Kasprowego Wierchu! Top ostatniego dnia nadajemy z Zakopanego, gdzie spotkamy się z Patronami, którzy wygrali udział w Topie w konkursie. Z kolei Midge Ure zagra w Warszawie – wyjątkowy koncert w Teatrze Komedia zacznie się o 18:00 i poprowadzi go Marek Niedźwiecki. Na Topie z Zakopanego najpierw Marcin Łukawski, następnie Piotr Stelmach, a po koncercie audycję poprowadzi Katarzyna Borowiecka. W ostatniej godzinie dołączą do niej Ola Budka, Piotr Stelmach i Marcin Łukawski. Po miejscu 1. na audycję PoTop zaprasza Daniel Wyszogrodzki – tym razem czeka nas pojedynek Elton John vs Billy Joel.

Szczegółowy „rozkład jazdy” na Top zaprezentowaliśmy tutaj: 3. Top Radia 357 – szczegóły

Głos Społeczności, głos artystów

Oprócz muzyki usłyszymy krótkie fragmenty wypowiedzi naszych Patronów, którzy przypomną nam, że Top (i wszystko inne) możemy robić dzięki wsparciu Słuchaczy. W dwa pierwsze dni przypomnimy także krótkie, wybrane specjalnie na ten dzień fragmenty naszych wywiadów muzycznych. Usłyszymy Macy Gray, Midge’a Ure, Toma Odella, Neneh Cherry, Roberta Glaspera i Williama Duvalla.

Zakulisowa relacja w Twoje 357

Jak co roku będziemy relacjonować dla Was to, co dzieje się w Radiu 357 w czasie Topu. W tym roku po raz pierwszy zrobimy to w strefie Twoje 357 na naszej stronie internetowej. Zapraszamy Patronów do śledzenia utwór po utworze tak, by nie przegapić ani minuty oraz poznać kulisy 3. Topu!

Zachęcamy również do śledzenia strony Top Radia 357 na Facebooku oraz oficjalnych profili Radia 357 na Facebooku, Instagramie i plaformie X.

„Gra o Top”

Dla wszystkich, którzy w trakcie trzech dni Topu zdecydują się wesprzeć Radio 357 (a zatem rozpocząć, odnowić lub podnieść swoje wsparcie dla nas), przewidzieliśmy możliwość udziału w Grze o Top. To niespodzianka, którą zaprezentujemy w sobotę rano. W ten sposób szczególnie podziękujemy wszystkim osobom, które w tym niezwykłym czasie wesprą Radio 357 – a Top to bardzo dobra okazja, by dołączyć do grona naszych Patronów, dzięki którym gramy 🙂

„Gra o Top” będzie trwała do 1 stycznia do 22:00 na stronie wspieram.radio357.pl

Niespodzianka w Box

Podobnie, jak w ubiegłych latach, także teraz ekipa Box 357 przygotowała coś specjalnego! Pojawiało się to w wielu Waszych zakupowych postulatach. Ale uwaga! Będzie to dostępne tylko 1 stycznia. Zapraszamy do odwiedzania Zakupów 357, szczególnie ostatniego dnia naszego Topu!

Życzymy Wam udanego Topu Radia 357!
Zapraszamy na 3 dni pełne najlepszych emocji przy ścieżce dźwiękowej naszego życia…