Dołącz do największej takiej społeczności na świecie!

Buduj z nami Radio 357!

50 zł miesięcznie

„Panie Kazimierzu…!” Kaziowie pomagali przy Liście. Kazik niechcący pomógł założyć Radio 357. A dobrze wydany Kazimierz to murowany sukces. Dziękujemy za gest godny bohatera niebieskiego banknotu.

Wybieram

Wpłata 50 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 44 zł oraz 6 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

70 zł miesięcznie

Coś dla symetrystów. Gdy „stówa” to nieco za dużo, a pięćdziesiąt za mało – celujemy w sedno tarczy. Ze szczęśliwą siódemką na początku!

Wybieram

Wpłata 70 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 64 zł oraz 6 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

100 zł miesięcznie

Tutaj zaczyna Chuck Norris – jeśli ma drobne. Taka deklaracja to nie przelewki – to już poważne przelewy. I solidna broń na bloki reklamowe – gdyby jeszcze jakiś się tu próbował przedrzeć. Idziesz prosto. Żadnych jeńców 😉

Wybieram

Wpłata 100 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 94 zł oraz 6 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Polecamy

Wybierz radio wolne od reklam

Wszystko co nadajemy na żywo dostępne jest bezpłatnie. Jak to możliwe? Istniejemy i działamy dzięki wpłatom słuchaczy. Nazywamy ich Patronami. Rewanżujemy się dobrym, niezależnym radiem i podcastami. Ale nie tylko.

Dołącz teraz do Patronów i ciesz się specjalnymi przywilejami! Patroni mogą więcej!

Słuchaj podcastów z anteny i podcastów ekskluzywnych

Wejdź do specjalnej Grupy na Facebooku – komentuj, sugeruj, dowiaduj się w pierwszej kolejności

Zyskaj dostęp do wyjątkowej strefy „Twoje 357” na naszej stronie – a tam dzieje się coraz więcej

Otrzymuj nasz newsletter z nowościami i poleceniami podcastowymi i kulturalnymi

Bierz udział w spotkaniach online, zadawaj pytania, dziel się swoją opinią

Głosuj na Listę Piosenek 357 oraz Top i Polski Top

Przejrzyj kolekcję online zdjęć z historii radia

Zgłaszaj się w pierwszej kolejności na wydarzenia, które organizujemy

Bierz udział i wygrywaj w konkursach

Daj się zaskoczyć – robimy też różne niespodzianki

Często zadawane pytania

Co się stało z najwyższymi progami? Mieliście kiedyś 200 zł, a nawet 1000 zł?

Cieszymy się, że chcesz nas wesprzeć tak wysoką kwotą. 🙂 Jeśli chcesz docenić naszą pracę kwotą wyższą, niż 100 złotych – sprostamy Twoim oczekiwaniom! Czekamy na wiadomość pod adresem patroni@radio357.pl – odpowiemy na Twoje zgłoszenie.

Jestem już Patronem od jakiegoś czasu. Czy muszę coś zrobić, żeby być nim nadal?

Nie ma takiej potrzeby. Wszystkie dotychczasowe subskrypcje pozostaną aktywne tak długo, jak tylko będą opłacane. Mamy nadzieję, że do końca świata, ale oczywiście niczego nie narzucamy 😉 Krótko mówiąc – dotychczasowi Patroni nie muszą nic zmieniać. Dopiero gdyby okazało się, że płatność z jakiegokolwiek powodu została przerwana – jej wznowienie będzie możliwe za pośrednictwem strony wspieram.Radio357.pl. Zapraszamy także do przeniesienia wsparcia do naszego systemu płatności na stronie wspieramnanowo.radio357.pl.

Zniknął podział przywilejów w zależności od wysokości wpłaty. Czy teraz wszyscy dostaną to samo?

Tak. Postanowiliśmy, że każdy wspierający Radio 357 otrzyma ten sam zestaw przywilejów. Wybraliśmy sposób, dzięki któremu nikt na tym nie straci. „Dodajemy” przywileje z wyższych progów w tych niższych – nie odwrotnie. Dzięki temu nasza oferta jest bardziej przejrzysta i zrozumiała dla nowych wspierających. A niezależnie od niej co jakiś czas będziemy robili w różnych progach różne niespodzianki. Zadbamy, by nikt nie żałował, że wspiera Radio 357 🙂

Nie wspieram jeszcze Radia finansowo, rozglądam się za dostępnymi możliwościami. Co proponujecie?

Propozycje najlepsze na start prezentujemy zawsze pod adresem wspieram.radio357.pl. Proponujemy tu 3 kwoty do wyboru: 15, 25 i 40 zł miesięcznie. Każda z nich zawiera opłatę za dostęp do podcastów i innych usług, czyli specjalnych przywilejów, jakie przygotowaliśmy dla płacących Słuchaczy oraz darowiznę.

Jeśli chcesz wpłacać więcej – przygotowaliśmy dodatkowy pakiet propozycji w wysokości 50, 70 i 100 zł miesięcznie. Znajdziesz je na tej stronie. Tak samo jak w przypadku niższych progów każda z tych propozycji zawiera dostęp do usług, czyli specjalnych przywilejów, jakie przygotowaliśmy dla płacących Słuchaczy oraz darowiznę.

Bez względu na to jaką kwotę wybierzesz w każdym z wymienionych wyżej przypadków możesz też zrezygnować z darowizny. W tym celu, skorzystaj z linku dla osób, które nie chcą wspierać Radia w ten sposób i wolą poprzestać na korzystaniu z przywilejów.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Do góry

100 zł miesięcznie Wybieram 100 zł/mc