Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!

Zamilska

.
20.09.2023, 120’

#13 Szczęśliwa trzynastka

Pełne spektrum

W dzisiejszym, trzynastym wydaniu audycji Pełne Spektrum klimaty około jesienne. Ciepłe dni, zimne wieczory. Gorąca Afryka, deszczowy Bristol. Tkliwe gitary i elektroniczny łomot. Zapraszam od 22:00 do północy
13.09.2023, 120’

#12 Grzyby po deszczu

Pełne spektrum

W dzisiejszym wydaniu audycji Pełne Spektrum kolejna, gorąca garść nowości. Wysypało jak grzybami po deszczu: Aisha Devi, Gaika, Tirzah, a na dokładkę przepięknie mistyczny Wacław Zimpel i Shackleton. Oczywiście nie zabraknie brudu, gitar i bezlitosnego bitu. Zapraszam od 22:00 do północy
06.09.2023, 120’

#11 Pełną parą

Pełne spektrum

Pierwsze Pełne Spektrum nową, wieczorową porą. Dzieci śpią - dorzucamy do pieca. Na liście gęste i tłuste nowości od Emptyset i Gazelle Twin. Oprócz tego black metalowcy, punk rockowcy i psychodeliczne podróże. Włączymy również wspaniały soundtrack od Resiny i Huberta Zemlera. Pełne Spektrum pełną parą, bez jeńców, bez przebaczenia.
31.08.2023, 120’

#10 Koniec lata

Pełne spektrum

Dzisiaj ostatnie, wakacyjne wydanie audycji Pełne Spektrum. Od września słyszymy się nową porą - w każdą środę od 22:00 do północy. Pożegnajmy zatem letnie wieczory z mocnym przytupem. Afrykańskie tańce, brudne techno, urodzinowe życzenia i dziewczyny, przez które Tool może pakować walizki. Zapraszam dziś od 19:00 do 21:00
24.08.2023, 119’

#9 Lekcje rytmiki

Pełne spektrum

W dzisiejszym wydaniu audycji Pełne Spektrum: elektroniczna historia Kongo, tureckie remiksy, miłość z Pakistanu i jamajska diwa. Będzie mocno i rytmicznie.
19.08.2023, 116’

#8 Żar Tropików

Pełne spektrum

Pełne Spektrum wyjątkowo w sobotę, wyjątkowo o 14:00. Wychodzę do Państwa ze swojej mrocznej ciemni, ale uwaga - proszę się nie rozbiegać w popłochu, nie wyłączać odbiorników, nie wyprowadzać dzieci z pomieszczeń. Nadciągam jako słoneczny patrol. Przyniosę Państwu dźwięki gorące jak beton w mieście. Afryka, Kolumbia, Indie, Bliski Wschód. Na to odrobinę trip hopu i dobrej gitary. Damy radę!
10.08.2023, 120’

#7

Pełne spektrum

W dzisiejszym wydaniu audycji Pełne Spektrum: irańska muzyka ludowa w elektronicznym wydaniu, dziewczyny co jeńców nie biorą, Japończyk w Ugandzie i tata Aphex.
03.08.2023, 120’

#6 Spotkania na szczycie

Pełne spektrum

W dzisiejszym wydaniu audycji Pełne Spektrum - spotkania na szczycie. Rozmowa z Dorotą Masłowską na antenie radia, marzyła mi się od dawna. Kiedy dowiedziałam się, że wydaje swój najnowszy album “Wolne” pod szyldem SBM, wiedziałam, że po prostu muszę zadać jej kilka pytań. Rozmawiamy o paszczach lwa, wsadzaniu rąk w ognisko, decyzjach w trybie instant i słuchamy muzyki do zbierania jagód. Podjęłam również heroiczną próbę rozparcelowania chociaż w ułamku procent bezkresu głębin na płycie “Wolne”. Zapraszam na wspólne spotkanie - dużo ważnych spraw.
27.07.2023, 120’

#5 Teleportem przez pół świata. Bo można

Pełne spektrum

W dzisiejszym wydaniu audycji Pełne Spektrum: straight edge, japoński punk rock, elektronika z Algierii i turecki funk z 1985 roku. Na liście również dzieciaki z Nigru, basowa Ukraina, poruszająca Islandia czy nowości od PJ Harvey. Będzie techno, będzie dobrze.
20.07.2023, 120’

#4 Siksa

Pełne spektrum

W dzisiejszym wydaniu audycji Pełne Spektrum, zawitają do nas pierwsi goście. Duet, który wymyka się jakimkolwiek szufladom. Prowokujący, prawdziwi, manifestujący - myślę, że wyprzedzili własne czasy. Są żywym przykładem na to, że punk nigdy nie umarł, a wręcz ma się bardzo dobrze. Gdybym mogła, przyznałabym im ogólnopolską nagrodę za głośne szerzenie niewygodnych prawd i stawanie w obronie mniejszości. Przed państwem… Siksa! Porozmawiamy dzisiaj, na żywo od 19:00 do 21:00. To będą ważne sprawy. Zapraszam!
13.07.2023, 120’

#3 Bieda techno na dwie nóżki

Pełne spektrum

W dzisiejszym wydaniu audycji Pełne Spektrum, klimaty duszne i gorące. Na liście tunezyjskie elektro, opowieści z Tanzanii oraz kambodżańska wersja rockowej klasyki. Oprócz tego: bieda techno na dwie nóżki, radio Teheran i historia zespołu, który się rozwiązał szybciej niż powstał. Wisienką na torcie będzie ogłoszenie pierwszych, zacnych gości, którzy zawitają do studia już za tydzień. Zapraszam od 19:00 do 21:00. Zamilska
06.07.2023, 119’

#2 Szatańskie podrygi

Pełne spektrum

Czekam na Państwa, bo jesteśmy umówieni na drugą randkę. A w dzisiejszym wydaniu audycji Pełne Spektrum ukraińskie rapy, ugandyjski rave i szatańskie podrygi. Oprócz tego nigeryjski mistycyzm, skandaliczne okładki, miłość ponad podziałami oraz jedyna, słuszna wersja słynnej piosenki z Wadowic. Myślę, że pójdziemy na trzecią.
DLA WSZYSTKICH 29.06.2023, 120’

#1 Pierwsza randka

Pełne spektrum

W debiutanckim wydaniu audycji Pełne Spektrum, zapraszam Państwa na randkę. Pierwszą randkę. Podobno najlepszym sposobem na poznanie kogoś bliżej, jest podzielenie się playlistą. Na mojej muzycznej wizytówce dla Państwa dziś między innymi: indonezyjski gabber, brytyjski punk rock, tradycja znad Nigru i tajwańskie techno. Oprócz tego wspomnienia z młodości i utwory przewijane ołówkiem na kasecie.
doładowanie ...