Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

olga.mickiewicz@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!

Olga Mickiewicz

Dwa pytania, które słyszę w życiu najczęściej, to: "ile ma pani wzrostu?" oraz "czy pani jest z tych Mickiewiczów?". Dlatego od razu odpowiadam: 180 cm. A od Mickiewicza, szczerze mówiąc, wolę innych narodowych wieszczów. Na przykład Słowackiego. A jak już Mickiewicz zasiądzie ze Słowackim... A właściwie na Słowackiego... To nagrywa, montuje, odbiera telefony od słuchaczy, dzwoni, pyta, organizuje różne redakcyjne sprawy. Kocham reportaż. Zawsze marzyłam o tym, że będę jeździć w różne miejsca i rozmawiać z ludźmi o życiu. Nieoczekiwanie to marzenie się spełniło. Podobnie jak marzenie o tym, że będę pracować pod najlepszym radiowym adresem na świecie. Lubię, kiedy coś się dzieje. Od zachodów słońca wolę wschody, a od czekolady - pizzę z podwójnym serem. Nie lubię zapachu benzyny oraz dużej liczby wypowiadanych słów, z których nic nie wynika.
29.08.2023, 40’

Jesień z Radiem 357 - live otwarty

Live - dla Patronów

Odsłaniamy wszystkie ramówkowe karty! Nasze propozycje na jesień, wszystkie w jednym miejscu - nowości, nowi autorzy oraz kilka audycji w nowych porach. No i do tego nasze podcasty! Gośćmi Oli Budki w drugiej godzinie audycji "Taka sytuacja" będą Olga Mickiewicz, Ewa Koch, Krystian Hanke, Antoni Grudniewski, Michał Żakowski i Michał Olszański. Zapraszamy już 29 sierpnia, w ostatni wakacyjny wtorek, od 15:00.
19.07.2023, 67’

Dobrze Cię słyszeć - live dla Patronów

Live - dla Patronów

Ani się obejrzeliśmy, a pierwsza połowa 2023 roku minęła! W środę 19 lipca spotkamy się, by ją podsumować i przedstawić to, co zapowiada się na najbliższy czas. Widzimy się w formule live pod naszym nieco zmienionym hasłem "Dobrze Cię słyszeć" - w czasie transmisji odpowiemy na głosy od Was, które docierają do nas w codziennym kontakcie. Krótko powiemy o finansach, o naszej platformie, wrócimy z obiecanym epilogiem tematu badania społeczności i porozmawiamy o wakacyjnych audycjach - i nie tylko.

Z przyczyn organizacyjnych spotkanie rozpocznie się kwadrans przed godziną 19:30. Zapraszamy Was do udziału już od 19:15. Podpowiemy, że warto być nawet chwilę wcześniej! Tuż przed pojawieniem się na żywo Krystiana Hanke, Pawła Sołtysa i Olgi Mickiewicz będzie można zapoznać się z...
21.06.2023, 34’

Wakacje z Radiem 357

Live otwarty

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Właściwie to zostały mu jakieś 2-3 kroki. Natomiast pół kroku za nim drepczą sobie... nasze wakacyjne propozycje od ekipy Radia 357.
Ktoś zrobi sobie dłuższą przerwę, ktoś nowy zajrzy na Słowackiego w blasku słońca. Niektórzy nastawią budziki na wcześniejszą godzinę, a inni będą mogli wreszcie pospać dłużej.
Kto, z kim, kiedy, dlaczego i z jakim pomysłem? O tym wszystkim opowiemy Wam podczas specjalnego, otwartego dla wszystkich, live’a.
W środę, 21 czerwca, do audycji „Kieruj się na południe”, zajrzą nieprzypadkowi goście: Olga Mickiewicz, Krystian Hanke, Filip Jaślar i Tomasz Smokowski.
I tym sposobem wszystko stanie się jasne. Jak wakacyjne słońce.
16.05.2023, 60’

Czym jest Serious Case Review?

Plac na rozdrożu

Od wielu dni mnóstwo osób zadaje sobie pytanie, czy śmierci ośmioletniego Kamila z Częstochowy można było zapobiec. Co zawiodło - pojedynczy ludzie czy cały system? Jakie rozwiązania funkcjonują w innych krajach i czy niektóre można przeszczepić na polski grunt? Na czym polega brytyjska procedura Serious Case Review? Na te pytania odpowie gość wtorkowego Placu na Rozdrożu, Jolanta Zmarzlik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
10.04.2023, 59’

Rozmowa z Adrianą Porowską

Zderzenie światów

- Działam instynktownie, myślę sercem, pracuję rękami, widzę niezauważalne, krzyczę gdy milczą inni - tak mówi o sobie bohaterka audycji "Zderzenie światów". I pociąga za sobą innych. Adriana Porowska to szefowa Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej, laureatka konkursu dla liderek Polka XXI wieku, jedna ze stu najważniejszych kobiet roku czasopisma Forbes. - W zeszłym roku definitywnie przestałam wierzyć w jakieś pozaziemskie źródła dobra i zła. Dobro to nasze czyny - przekonuje. W rozmowie z Olgą Mickiewicz opowie między innymi o tym, jak pomaga uchodźcom z Ukrainy, osobom w kryzysie bezdomności, zwierzętom. Ale też o tym, jak w ferworze walki o lepsze jutro nie zapomnieć o sobie.
28.03.2023, 36’

Twoje 357 - dwa lata podcastów Radia 357!

Live - dla Patrownów

5 kwietnia miną dwa lata, odkąd stworzyliśmy dla Was możliwość słuchania podcastów Radia 357. Przez ten czas w studiu B powstało 45 serii podcastów ekskluzywnych, a codziennie zapis kilkunastu godzin naszych audycji z radia na żywo także trafiał do biblioteki #Twoje357. Naszą codzienną pracę nad “drugim filarem” i nowe pomysły przy okazji święta podcastów, zaplanowanego na przyszłą środę, omówimy z Wami podczas jutrzejszego live’a.
Jako pierwsi wszystkiego się na ten temat dowiecie. Będzie oczywiście możliwość zadawania pytań. Spotkanie poprowadzi Olga Mickiewicz, a udział wezmą Zoriana Varenia, Kuba Benedyczak i Łukasz Dunaj. Serdecznie zapraszamy!
24.01.2023, 97’

Jak będzie w 2023 roku?

Live dla Patronów

Live dla Patronów o najważniejszych sprawach na nowy rok.
20.12.2022, 46’

Wesołych Świąt z Radiem 357!

Live - dla Patronów

Święta to czas spotkań. Świąteczna ramówka Radia 357 powstała więc w taki sposób, żebyśmy mogli radiowo spotkać się w jak najszerszym gronie - posłuchać się, zrozumieć, a także odpocząć przy pięknej muzyce. O przygotowanych propozycjach antenowych na 24, 25 i 26 grudnia mówią Olga Mickiewicz i Krystian Hanke. Jak zwykle w święta pojawiają się też niezapowiedziani goście! (którzy mają już plany na Sylwestra i nie zamierzają zachować ich tylko dla siebie...)
24.10.2022, 59’

Sesja trzydziesta dziewiąta

Polska na kozetce

DLA WSZYSTKICH 12.10.2022, 2’

Olga Mickiewicz - Zbrodnia i kara, Fiodor Dostojewski

Lista lektur szkolnych 357

31.08.2022, 60’

Porozmawiajmy o adopcji

Plac na rozdrożu

O adopcji mówi się często w sposób wyidealizowany. Tymczasem rodzice adopcyjni muszą zmagać się z problemami emocjonalnymi dzieci, zespołem FAS oraz brakiem systemowego wsparcia. Proces, w wyniku którego rodzice adopcyjni i dzieci stają się kochającą rodziną, bywa bardzo trudny i długotrwały. A mimo to nie zawsze kończy się sukcesem. Tylko jak przyznać się do tego, że adopcja się nie udała?
Dziś w "Placu na rozdrożu" podejmiemy ten trudny temat. Na publicystykę zaprasza Olga Mickiewicz.
29.08.2022, 60’

Z Olgą Mickiewicz

Miejscownik

Hala Barankowa, rejs statkiem po trawie i wyspa miłości - to miejsca, które odwiedzimy dzisiaj w Miejscowniku. W studiu Radia 357 pojawi się orientalista, kulturoznawca, geograf, współtwórca Fundacji Polska Gościnność - Paweł Cywiński.
Dowiemy się, jak podróżować etycznie.
Połączymy się z autorką 357 rekomendacji na mapie Miejscownik, panią Dagmarą. Będziemy nad Kanałem Elbląskim, gdzie rejs częściowo odbywa się po trawie i wejdziemy na szlak Michaliny Wisłockiej w Lubniewicach.
Czy spacer śladami pierwszej polskiej seksuolog będzie tak samo emocjonalny, jak "Sztuka kochania"? Przekonamy się już niebawem.
04.07.2022, 60’

Fundacja "Audionomia"

Plac na rozdrożu

Stworzyli Fundację "Audionomia" . Praktycy i teoretycy reportażu radiowego chcą łączyć na tym forum "bardzo rozproszone środowisko polskich reportażystów". Chcą popularyzować audycje non fiction i zbudować społeczność "dźwiękoczułych".
Fundacja chce organizować spotkania, konferencje, warsztaty oraz wydarzenia popularyzujące twórczość radiową. Jej przedstawiciele podkreślają, że zależy im na edukacji młodych odbiorców w tematyce "świadomego słuchania" i zrozumienia, że twórczość audialna przynależy do świata kultury i sztuki. Twórcy Audionomii są gośćmi Olgi Mickiewicz w audycji Plac na rozdrożu.
01.06.2022, 60’

Jaka jest szwedzka miłość?

Plac na rozdrożu

Jaka jest szwedzka miłość? Jak ma się do rzeczywistości słynny mit o „szwedzkim grzechu”?
Północna tolerancja pozwala kochać kogo i jak się chce. A bohaterowie książki Katarzyny Tubylewicz „Szwedzka sztuka kochania” to ludzie po prostu poszukujący szczęścia w relacji z drugim człowiekiem. Często wbrew utartym schematom, wbrew ocenom otoczenia. Bo Szwecja, chociaż z jednej strony niesamowicie otwarta i równościowa, jest także krajem pod pewnymi względami bardzo tradycyjnym.
Autorka książki, która od 20 lat mieszka w Szwecji, z pasją i czułością portretuje Szwedów, szukając w ich historiach jednocześnie tego, co uniwersalne dla każdego człowieka.
W „Placu na rozdrożu” opowie Oldze Mickiewicz o tym, jak ważna społecznie jest otwarta dyskusja o uczuciach i relacjach, i jak to wygląda we współczesnej Szwecji.
22.04.2022, 13’

Kolejowe historie

Reportaż

Pan Krzysztof jest człowiekiem otwartym, odważnym i zakochanym w radiu. Patronem Radia 357. I już kiedy w grudniu licytował „reportaż o sobie samym”, na jednej z naszych świątecznych licytacji dla Fundacja Świętego Mikołaja , wiedział, że to nie będzie materiał o nim. A o ludziach, którzy wykonują pracę odpowiedzialną i często niedocenianą - o maszynistach.
Reportaż Olgi Mickiewicz.
23.03.2022, 61’

O kobietach w czasie wojny

Plac na rozdrożu

Pierwsza dama Ukrainy, Ołena Zełeńska, jakiś czas temu napisała, że wojna w Ukrainie ma szczególnie kobiecą twarz. Kilkanaście procent ukraińskiej armii tworzą właśnie kobiety. Ale kobiecą twarz wojny widzimy też w Polsce. Większość uchodźców to przecież matki z dziećmi.
Jakie są dziś Ukrainki? Jakie stereotypy krążą na ich temat i co mają wspólnego z rzeczywistością? Co wojna zmieni w nich i ich postrzeganiu?
DLA WSZYSTKICH 18.03.2022, 18’

Alina

Reportaż

Długo marzyła o tym, żeby być aktorką. Pierwszą ważną rolę miała zagrać w filmie, do którego zdjęcia rozpoczynały się 24 lutego. Rano przygotowywała się na plan. „Nigdzie nie pojedziesz, jest wojna" - usłyszała słowa męża. Od razu podjęła decyzję - nie wyjedzie z Kijowa. Nie opuści ukochanego miasta i ukochanego mężczyzny. Ta drobna, dziewczyna o brązowych włosach i zielonych oczach, to Alina Shapran. Jej historię będzie można usłyszeć w reportażu Olgi Mickiewicz „Alina”.
28.01.2022, 16’

Muzyka – lek na blizny

Reportaż

30.12.2021, 59’

Eksperyment w puszczy

Plac na rozdrożu

W Puszczy Kampinoskiej od lat 60. trwa niezwykły eksperyment. Kiedy w 1959 roku zakładano Kampinoski Park Narodowy, w jego granicach znalazło się ponad 70 wsi, które zamieszkiwało kilkanaście tysięcy osób. Dziś mieszka tam już tylko 1,5 tysiąca ludzi, a po wielu osadach zostały wyłącznie fundamenty i piwnice przeznaczone dla nietoperzy. Las rozrasta się - na niespotykaną skalę odtworzono biosferę.

Czy w dobie katastrofy klimatycznej możemy mieć nadzieję, że przyroda ma szansę się odbudować? Takie pytania stawia między innymi Sayam Ghosh - fotograf, którego wystawę "Jak powraca las" można oglądać w Muzeum Warszawy. Gośćmi będą też Jan Brykczyński, kurator wystawy oraz Dawid Masło, biolog, edukator i laureat konkursu Popularyzator Nauki 2021.
25.12.2021, 63’

Z Ewą Woydyłło rozmawiają Justyna Godz i Olga Mickiewicz

Święta dla sceptyków

12.11.2021, 17’

Granica wytrzymałości

Reportaż

01.11.2021, 60’

gość: Jens Orback

Plac na rozdrożu

Jens Orback to szwedzki dziennikarz i polityk, autor książki "Gdy inni świętowali zwycięstwo. Historia mojej matki". Jak rozmawiać z bliskimi o traumatycznych wydarzeniach z przeszłości? Co się dzieje w rodzinie, w której doświadczenie przemocy jest ukrywane, nigdy nie wypowiedziane? Czy wydobycie tych doświadczeń na światło dzienne pomaga?
15.10.2021, 13’

Nasza kamienica

Reportaż

04.10.2021, 59’

gość: Marcin Gutowski

Plac na Rozdrożu

Rozmowa z Marcinem Gutowskim, dziennikarzem śledczym o jego filmie i nowo wydanej książce: "Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza".
20.09.2021, 60’

gość: Karolina Sulej

Plac na Rozdrożu

Rozmowa z Karoliną Sulej, reporterką i badaczką, która opisuje, jak ludzie dbali o urodę w czasie II wojny światowej
13.09.2021, 60’

Bunt a potrzeba niezależności u dzieci

Dobre wychowanie

10.09.2021, 16’

W jednej sekundzie

Reportaż

Mija 20 lat od ataków na WTC
23.08.2021, 59’

Relacja matka-córka (gość: Katarzyna Miller)

Dobre wychowanie

O jednej z najważniejszych relacji w naszym życiu - czyli relacji matka-córka. Bywa podstawą do zbudowania szczęśliwego życia, bywa obciążeniem, z którym borykamy się całymi latami. Jak swoje matki wspominają Agata Kulesza czy Agata Passent? Gościem audycji jest psychoterapeutka i autorka książek, Katarzyna Miller, która niedawno wraz z Anną Bimer wydała kolejną pozycję: "Być córką i nie zwariować".
16.08.2021, 60’

O strachu i lęku

Dobre wychowanie

Kiedy strach pomaga w wychowaniu, a kiedy je paraliżuje? Czym się różni strach od lęku? I jak pomagać dzieciom, kiedy czują lęk - przed potworami pod łóżkiem, brakiem akceptacji ze strony rówieśników, końcem świata albo katastrofą klimatyczną?
13.08.2021, 13’

Jesteśmy kosmopolitami, ale nie z wyboru

Reportaż

Słuszna Strawa to kolektyw imigrantów i uchodźców, którzy mieszkają w Polsce i gotują potrawy ze swoich rodzinnych stron. Nie chcą polegać na pomocy państwa czy organizacji pozarządowych, chcą brać sprawy w swoje ręce. Walczą o przetrwanie - o pieniądze na czynsz, dentystę, pomoc prawników, opiekę psychologów. Pomaga im Polka, Alicja, która na własnej skórze poznała, czym jest doświadczenie ucieczki z własnego kraju. Reportaż Olgi Mickiewicz.
10.08.2021, 60’

gość: Paweł Piotr Reszka

Publicystyka

Rozmowa Olgi Mickiewicz z Pawłem Piotrem Reszką, jednym z najwybitniejszych polskich reporterów, autorem takich książek jak "Płuczki. Poszukiwacze żydowskiego złota" czy ostatnia "Białe płatki, złoty środek. Historie rodzinne".
09.08.2021, 59’

Kino dla najmłodszych

Dobre wychowanie

Czym się kierować, wybierając filmy dla dzieci? Jak o nich z dziećmi rozmawiać? W czasie rozpoczynającego się wkrótce festiwalu Nowe Horyzonty będzie dostępna specjalna sekcja "Kino Dzieci". W jej ramach - 26 specjalnie wyselekcjonowanych filmów.
02.08.2021, 60’

Życie na pokaz

Dobre wychowanie

Zapożyczamy się po to, żeby kupić rzeczy, na które nas nie stać. W internecie kreujemy obraz naszego życia jako pasma niekończących się sukcesów. Zdjęcia do internetu wrzucamy starannie wyselekcjonowane, a często też poddane obróbce. Oszukujemy innych? A może samych siebie?
26.07.2021, 60’

O złości

Dobre wychowanie

Odczuwanie złości jest czymś zupełnie naturalnym, także w rodzicielstwie. Jednak wyrażać ją możemy w sposób destrukcyjny dla nas samych i dla otoczenia. O tym, jak radzić sobie ze złością, opowie Ewa Tyralik, psycholożka, autorka książki "Uwaga! Złość".
21.07.2021, 59’

Audycja z terenu

Plaża niestrzeżona

We własnym mieście też można poczuć się turystą. Wraz z Katarzyną Chudyńską-Szuchnik, przewodniczką miejską, oraz Piotrem Żurkiem, fotografem i miłośnikiem ekstremalnej turystyki, podpowiemy, jak zachwycić się najbliższą okolicą.
19.07.2021, 60’

Relacje z rodziną w wakacje

Dobre wychowanie

Czy relacje rodzinne, nadszarpnięte nieco codziennym pośpiechem, można naprawić w czasie wakacji? Co w tym pomoże, co na pewno przeszkodzi? Gościnią audycji jest Agnieszka Stein, psycholożka.
DLA WSZYSTKICH 16.07.2021, 16’

Urodzę sobie miłość

Reportaż

Honorata ma kilka dni, żeby z synkiem wyprowadzić się z domu dziecka. Nikola i mały Olek dostali co prawda mieszkanie od miasta, ale brakuje w nim mebli, kuchni, łazienki. Kiedy dorośli wychowankowie domów dziecka opuszczają placówkę, wsparcie, jakie otrzymują od państwa, to zaledwie kilka tysięcy złotych. Wśród nich są młode matki. Pomaga im znana już Państwu Fundacja Szczęśliwej Drogi, która zbiera środki na wyposażenie mieszkań. Bez nich dziewczynom grozi pobyt w domu samotnej matki albo... powrót do własnej rodziny, z której przed laty zostały zabrane. Więcej informacji oraz link do zbiórki na wyposażenie mieszkań dla dziewczyn można znaleźć tutaj: https://szczesliwejdrogi.org/zbiorki/remont-na-start/. Reportaż Olgi Mickiewicz.
12.07.2021, 59’

Język żyrafy

Dobre wychowanie

Czym się różni język szakala od języka żyrafy? Czy lepiej mieć rację czy relacje? Dziś w Dobrym Wychowaniu z moim gościem Rafałem Staniszewskim, psychologiem i mediatorem porozmawiam o tym, czym jest "Porozumienie bez przemocy". A tuż przed godziną 16 na kolejną mikrowyprawę zabierze nas Ewa Świerżewska.
05.07.2021, 60’

Stres

Dobre wychowanie

Może nam uratować życie, może nam je zniszczyć. Stres odczuwany w wyjątkowych sytuacjach ostrzega przed niebezpieczeństwem. Jeśli towarzyszy nam na co dzień, jest przyczyną wielu chorób. Co zrobić, żeby mieć go pod kontrolą?
29.06.2021, 61’

Cała prawda o programowaniu

Publicystyka

Czy programowanie to zawód przyszłości? Czy można zmienić zawód, rzucić wszystko i... zostać programistą? Czy rzeczywiście o pracę nie trzeba się wtedy martwić a zarabia się bajońskie sumy? Opowie o tym Van Anh Dam, socjolożka, edukatorka, programistka.
15.06.2021, 61’

Etyczne podróżowanie

Publicystyka

Jak pandemia zmieni nasze sposoby podróżowania? Czy zaczniemy większą uwagę przykładać do tego, jaki wpływ mają nasze urlopy na środowisko i lokalne społeczności? A może zaczniemy bardziej doceniać to, co mieści się w naszym sąsiedztwie?
11.06.2021, 13’

Po tamtej stronie

Reportaż

Z powodu pandemii od 17 października widzenia w więzieniach zostały wstrzymane. Bliscy osadzonych zapoczątkowali w maju ogólnopolską akcję #PrawoDoWidzeń. 1 czerwca znowu mogli się zobaczyć. Więcej o życiu po dwóch stronach więziennych murów.
10.05.2021, 59’

Grażyna Plebanek o Brukseli

Publicystyka

Rozmowa z Grażyną Plebanek, pisarką która od 15 lat mieszka w Brukseli i ostatnio napisała książkę "Bruksela. Zwierzęcość w mieście". Jak mieszka się w mieście, pod którym płynie zamurowana rzeka? Dlaczego Bruksela i Warszawa "to dwa skraje tego samego podwórka"?
05.05.2021, 60’

Uchodźcy w Polsce

Publicystyka

Czasami przebywają w Polsce od wielu lat. Uczą się języka, ale bez skutku. Próbują podjąć jakąś pracę, ale bez znajomości polskiego to bardzo trudne. W kraju pochodzenia zostawili bliskich, za którymi bardzo tęsknią. Czy mają szansę ułożyć sobie życie w naszym kraju?
16.04.2021, 12’

Blisko - daleko

Reportaż

Wiele międzynarodowych par zostało rozdzielonych z powodu pandemii. Ze względu na restrykcje w podróżowaniu Basia i Max nie widzieli się wiele miesięcy. W końcu zdecydowali się na ślub. Ale jak zorganizować go na odległość?
17.03.2021, 60’

Rozmowa z Beatą Błaszczyk

Publicystyka

Beata Błaszczyk - nauczycielka jogi i języka angielskiego, od zawsze zafascynowana książkami Ryszarda Kapuścińskiego. Mimo że sama żyje skromnie, ciekawość świata oraz chęć pomagania zaprowadziła ją w najdalsze zakątki świata.
12.03.2021, 14’

Przypadek Kacpra Lubiewskiego

Reportaż

Nastoletni Kacper Lubiewski z Opola jest wzorowym uczniem i aktywistą Młodzieżowego Strajku Klimatycznego. Zdziwił się, kiedy pewnego dnia do jego drzwi zapukała policja, a przed nim samym stanęło widmo poprawczaka. Jak do tego doszło?
01.03.2021, 60’

O rodzicielstwie i wychowaniu

Dobre wychowanie

Każdy człowiek przychodzi na świat z ogromną chęcią jego poznawania i odkrywania. Co zrobić, żeby tej chęci nie zniszczyć? Rozmowa z Elżbietą Manthey, autorką serwisu Juniorowo.pl oraz z Emką Kowalską - o najciekawszych książkowych nowościach dla dzieci. Zaprasza Olga Mickiewicz.
25.02.2021, 57’

Szwecja - kraj samotników

Publicystyka

Szwecja to kraj samotników. Rodowici Szwedzi nie lubią rozmawiać z obcymi, zachowują dystans. Rozmowa z Katarzyną Tubylewicz, autorką książki "Samotny jak Szwed? O ludziach Północy, którzy lubią bywać sami".
11.02.2021, 60’

Miasto życzliwe mieszkańcom

Publicystyka

Co to znaczy miasto życzliwe mieszkańcom? Czym się różni od miasta inteligentnego? Czy miasto musi być zaawansowane technologicznie, żeby wychodziło naprzeciw potrzebom mieszkańców?
05.02.2021, 14’

Podziemie

Reportaż

Dla restauratorów każdy dzień lockdownu to wielotysięczne straty. Niektórzy z nich dołączyli do ogólnopolskiej akcji #OtwieraMY, w ramach której przedsiębiorcy otwierają swoje biznesy mimo zakazów. Powstało już prawdziwe restauracyjne podziemie
doładowanie ...