Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

natalia.fiedler@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!

Natalia Fiedler

Zaczynam wiele rzeczy z ogromnym zapałem i masą pomysłów. Zdarza się, że robię wszystko naraz, a kończę tylko to co najważniejsze. Czas jest cenny! Kocham słuchać, gotować i jeść. Jestem samozwańczą królową pomidorów, ziemniaków i cebuli. Oprócz tego jestem dumną łodzianką z wyboru, amatorką kamienic, brutalistycznej architektury, włoskiej kuchni, baklawy, espresso z tonikiem i filmów Barei. Jestem wydawcą. Razem z autorami pracuję nad scenariuszem audycji, a w jej trakcie czekam na Państwa telefony i maile. Na antenie można usłyszeć mnie po godzinie 6:30 w „Caffè Matte”. Muzycznie jestem stara i wychowana na takim jednym radiu. A teraz spełniam jedno z największych marzeń. Pracuję pod najlepszym radiowym adresem na świecie!
06.05.2023, 60’

#78

Route 357

23.04.2023, 59’

Zaprasza Natalia Fiedler

La pausa

W planach mamy: płakać rzewnymi łzami za Justyną Godz i zdrowo zazdrościć jej słońca Italii!

Oprócz tego spokojnie i małymi kroczkami jeden tydzień będziemy żegnać, a na drugi spróbujemy się mentalnie przygotować. Bez wybuchów i gwałtownych ruchów. Jak na niedzielne popołudnie przystało!

Muszę szczerze uprzedzić, że w planach jest kilka oszustw. Ta La Pausa wyjątkowo bez italiany. Proszę się jednak nie martwić, to kwestia tylko nazwy! Zrobię wszystko co w mojej mocy, by obeszło się bez termicznych i kulturowych szoków!
15.04.2023, 121’

Panie przejmują Sobotę

Sobota i Gomora

Bieg tego sobotniego wieczoru zdeterminował układ gwiazd - czy fortunny, czy nie, to się okaże między 19 a 21. Jeszcze wczoraj byłyśmy młode i naiwne i nie wiedziałyśmy, że to właśnie my dotrzymamy Wam dzisiaj towarzystwa, ale musiałyśmy szybko dorosnąć do pewnych decyzji - i oto jesteśmy. A ponieważ wczoraj przypadł Dzień Gapienia Się w Niebo, przedłużymy nieco świętowanie i pogapimy się wspólnie w niebo muzyczne. Księżyc, słońce, gwiazdy i inne obiekty będą świecić w tekstach i dźwiękach, a my zadamy sobie np. pytanie o piosenkę, którą pokazałybyśmy kosmitom, gdyby nas o to poprosili!
DLA WSZYSTKICH 11.03.2022, 7’

"Usypianki i wyciszanki" po ukraińsku

Agresja na Ukrainę

Natalia Fiedler w swoim internetowym cyklu opowiada o projekcie @świadomedzieciaki, w którym twórczyni, Monika Grabska, znalazła miejsce na oddech i niełatwe emocje najmłodszych. Nagrania w języku ukraińskim, niebawem również po polsku, dostępne są dla wszystkich na youtubowym kanale projektu. O pomocy inaczej i o tym, że w internecie możemy znaleźć wartościowych twórców i ich treści, po godzinie 6:30 w Caffe Matte.
doładowanie ...