Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

gabi@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!

Gabi Darmetko

W życiu kieruję się zasadą, że trzeba robić to, co się lubi. Dlatego też z radością zrezygnowałam z aplikacji radcowskiej i w całości poświęciłam się radiu. Nagrywanie, montowanie, szukanie efektów - to jest to, co naprawdę kocham. Poza tym nie mogę żyć bez roweru, Półwyspu Helskiego i ogórków kiszonych. Żałuję, że nie urodziłam się w latach 70-tych w Nowym Jorku, bo to były naprawdę ciekawe czasy. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Uwielbiam Keith’a Richardsa za wszystko, a szczególnie za miłość do buldogów francuskich oraz Micka Jaggera za to, że jest Mickiem Jaggerem. Przez większą część roku jestem normalna, jesienią popadam w grzyboholizm i grasuję po lasach.
DLA WSZYSTKICH 24.05.2023, 31’

#7 Indeks Zdrowych Miast

Wzór na zdrowie

Około 60% populacji Polski mieszka w miastach. Życie w mieście jest wygodniejsze niż na terenach wiejskich, między innymi ze względu na ułatwiony dostęp do opieki zdrowotnej, edukacji, pracy czy komunikacji zbiorowej. Z drugiej strony miasto to duży stres, zanieczyszczone powietrze, ograniczony dostęp do terenów zielonych, hałas i szybkie tempo życia.
Czy możliwe jest mieszkanie w zdrowym mieście? Na to pytanie odpowiada raport Indeks Zdrowych Miast - stworzony przez Grupę Lux Med, Szkołę Główną Handlową oraz Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej.
DLA WSZYSTKICH 09.05.2023, 16’

#6 ABC suplementacji

Wzór na zdrowie

Co powinniśmy łykać, żeby dobrze się czuć? Oglądając telewizję można wywnioskować, że wszystko i w zasadzie cały dzień powinniśmy przyjmować jakieś tabletki. A okazuje się, że wcale aż tak dużo nie potrzeba, żeby czuć się dobrze i być zdrowym. W tym odcinku podcastu “Wzór na zdrowie” przyjrzymy się odpowiedniej suplementacji.
DLA WSZYSTKICH 19.04.2023, 11’

#5 Ile należy pić wody?

Wzór na zdrowie

Trzeba pić wodę. Ile? W tym odcinku sprawdzimy, czy jest odpowiedź na to pytanie. Czy należy słuchać swojego organizmu czy stosować do wyliczeń? Co jeżeli nie czujemy pragnienia? Co jeżeli nie lubimy pić? Co robi woda w naszym organizmie? Czy zupa to też woda? Raz na zawsze uporządkujemy wiedzę o tym, jak pić z głową.
DLA WSZYSTKICH 04.04.2023, 18’

#4 Czas na przegląd - jakie badania i kiedy należy wykonać?

Wzór na zdrowie

Warto się badać. Raz w roku powinniśmy zrobić porządny przegląd naszego stanu zdrowia. Badania profilaktyczne to podstawa i nie wolno o nich zapominać, nawet jeżeli dobrze się czujemy. Jakie badania wykonać, z jaką częstotliwością?
DLA WSZYSTKICH 22.03.2023, 13’

#3 Co ma żuchwa do miednicy?

Wzór na zdrowie

Różnego rodzaju połączenia w naszym ciele mogą zaskakiwać. Chociażby to, jak zaciśnięta szczęka wpływa na miednicę i co się wtedy dzieje. Gdzie kumulują się konkretne emocje i co fizjoterapeuta może powiedzieć o naszym stanie psychiczno-emocjonalnym po spojrzeniu tylko na naszą sylwetkę? O tym w trzecim odcinku podcastu opowie fizjoterapeutka Paulina Milczarek.
DLA WSZYSTKICH 08.03.2023, 24’

#2 Ani masa, ani rzeźba

Wzór na zdrowie

Są osoby, które kochają aktywność fizyczną. Bez niej nie wyobrażają sobie życia. Ale są też tacy, którzy ruszać się nie lubią, nie sprawia im to przyjemności, chodzenie na siłownie jest dla nich przykrym obowiązkiem, ale ćwiczą tylko po to, żeby jeść. O tym, że ruch dla zdrowia jest bardzo ważny wszyscy wiemy. Ale jaki ten ruch powinien być? Czy musimy biegać, chodzić na siłownię albo pokonywać kilometry na rowerze, żeby móc powiedzieć, że się ruszamy? Czego potrzebuje nasz organizm, żeby nie zamienić się w zwiotczałą kupę tłuszczu?
DLA WSZYSTKICH 22.02.2023, 19’

#1 Co w jelitach piszczy?

Wzór na zdrowie

Bakterie, wirusy, pasożyty i jeszcze inny miks ciekawych postaci znajduje się w naszych... jelitach. I co więcej, te wszystkie postacie tworzą bardzo ważny dla nas narząd zwany mikrobiotą. Do czego służy nam mikrobiota? W jaki sposób ją budujemy, a w jaki rujnujemy? O tym wszystkim opowie prof. Ewa Stachowska, kierowniczka Zakładu biochemii i żywienia człowieka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
20.02.2023, 60’

Sesja pięćdziesiąta szósta: samozwańczy coaching

Polska na kozetce

Dzisiaj wieczorem zapraszamy na wspólne połączenie kosmicznej energii, która jest w Was. Razem zbudujemy obfitość płynącą prosto z Waszego serca, a dzięki afirmacjom przełoży się ona na ogrom pieniędzy, szczęścia i spełnienia. Obfitość jest wszędzie, tylko trzeba umieć z niej korzystać i wierzyć w to, że dzięki radykalnemu wybaczaniu odblokujemy czakry, które przyciągną lawę szczęścia do naszego życia.
A teraz na poważnie. Tego typu twierdzenia i "mądrości" pojawiają się coraz częściej w szkoleniach, wykładach, webinarach pseudo mentorów i samozwańczych coachów. W "Polsce na kozetce" będziemy szukać odpowiedzi na pytania: Dlaczego jest to tak popularne? Czy może w czymś pomóc albo zaszkodzić? Kto może profesjonalnie udzielać takich rad? Co jest potrzebne aby naprawdę wprowadzić jakieś zmiany w swoim życiu. Czym są afirmacje i manifestacje? - na ile to jest pomocne a na ile szkodliwe? Dlaczego ludzie tak łatwo nabierają się na opowieści dziwnej treści pseudo coachów, pseudo "mentorów", pseudo trenerów i motywatorów, nauczycieli obfitości itd.
Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że audycja nie będzie dotyczyła osób wykształconych i wysoce wykwalifikowanych, za którymi stoją ogromna wiedza i kompetencje w zakresie psychologii oraz treningu mentalnego.
17.01.2023, 60’

Jak automatyzacja i robotyzacja wpłynie na rynek pracy?

Plac na rozdrożu

Według raportu Światowego Forum Ekonomicznego połowa pracowników na świecie do 2025 roku będzie zmuszona nabyć nowe lub dodatkowe kwalifikacje. Związane jest to z postępującą cyfryzacją i robotyzacją w firmach. O tym jakie kompetencje są i będą potrzebne Gabi Darmetko porozmawia z Katarzyną Dębkowską, kierownik zespołu foresightu ekonomicznego w Polskim Instytucie Ekonomicznym, a o wdrażaniu autonomicznych sklepów z Pawłem Grabowskim, dyrektorem rozwiązań bezobsługowych sieci Żabka.
DLA WSZYSTKICH 28.12.2022, 23’

#8 Czym jest sztuczna inteligencja?

Szalony świat

"Sztuczna inteligencja to obszar nauki i technologii zajmujący się tworzeniem komputerowych systemów, które posiadają zdolność do samodzielnego uczenia się i podejmowania decyzji. W ostatnich latach sztuczna inteligencja stała się bardzo popularnym tematem, ponieważ coraz więcej firm i organizacji korzysta z jej technologii do rozwiązywania różnorodnych problemów" - opis ten został wygenerowany przez... sztuczną inteligencję. Jak zresztą wstęp do tego odcinka, w którym Gabi Darmetko rozmawia z prof. Aleksandrą Przegalińską, badaczką rozwoju nowych technologii, futurolożką, wykładowczynią Akademii Leona Koźmińskiego.
TYLKO W TWOJE 357 14.12.2022, 20’

#7 Metawersum - następca internetu cz. 2

Szalony świat

Metaverse jest reklamowane jako wspaniały wirtualny świat. Bill Gates zapowiada, że już za 2-3 lata większość spotkań online będzie się odbywać w Metaverse. Będziemy tam pracować, uczyć się i prowadzić życie towarzyskie. Tylko tak samo jak w realnym świecie, i w tym wirtualnym, nie będzie tam całkiem bezpiecznie.
DLA ZALOGOWANYCH 30.11.2022, 23’

Szalony Świat - #6 Metawersum, czyli następca internetu

Szalony Świat - #6 Metawersum, czyli następca internetu

Jesteśmy świadkami tworzenia się czegoś zupełnie nowego w świecie technologii. Dzisiaj może to wydawać się nieprawdopodobne, ale niedługo zamiast scrollować media społecznościowe będziemy spotykać się ze swoimi znajomymi w wirtualnym świecie za pomocą naszych awatarów. Bez wychodzenia z domu będziemy mogli spełniać marzenia i odczuwać wszystko prawie tak samo, jakbyśmy robili to naprawdę.
Idąc ulicą nie będziemy potrzebowali smartfona, bo informacje o tym, którędy się poruszać, jakie oceny ma dana restauracja i gdzie jest super promocja będą nam wyświetlać soczewki. Wirtualna rzeczywistość zostanie dokładnie nałożona na prawdziwy świat.
W 6. odcinku podcastu "Szalony świat" opowieść o tym, jakie możliwości da nam Metawersum.
TYLKO W TWOJE 357 30.11.2022, 23’

#6 Metawersum - następca internetu

Szalony świat

Jesteśmy świadkami tworzenia się czegoś zupełnie nowego w świecie technologii. Dzisiaj może to wydawać się nieprawdopodobne, ale niedługo zamiast scrollować media społecznościowe będziemy spotykać się ze swoimi znajomymi w wirtualnym świecie za pomocą naszych awatarów. Bez wychodzenia z domu będziemy mogli spełniać marzenia i odczuwać wszystko prawie tak samo, jakbyśmy robili to naprawdę.
Idąc ulicą nie będziemy potrzebowali smartfona, bo informacje o tym, którędy się poruszać, jakie oceny ma dana restauracja i gdzie jest super promocja będą nam wyświetlać soczewki. Wirtualna rzeczywistość zostanie dokładnie nałożona na prawdziwy świat.
W 6. odcinku podcastu "Szalony świat" opowieść o tym, jakie możliwości da nam Metawersum.
DLA ZALOGOWANYCH 22.11.2022, 30’

Dasz się zaczipować? (Szalony świat - odc. 1)

Szalony świat

Nowe technologie, jak każda nowość, wywołują zainteresowanie, polemiki i kontrowersje. W tym podcaście Gabi Darmetko przybliża wiele nowiknek ze świata techniki i przybliża pomysły na ich zastosowania. W pierwszym odcinku o tym, że zamiast nosić ze sobą telefon czy portfel możesz mieć w ręku implant, który pozwoli ci szybko zapłacić. Możesz mieć tam też wizytówkę i klucze do mieszkania. A być może w przyszłości będziesz mógł spojrzeć na kogoś i wiedzieć o czym myśli. Tak będą działać implanty wszczepione do mózgu. Cała seria dostępna pod adresem: https://radio357.pl/twoje357/audycje/szalony-swiat-tylko-w-twoje-357/.
TYLKO W TWOJE 357 16.11.2022, 26’

#5 AI w medycynie

Szalony świat

Kolejki do lekarza pierwszego kontaktu, odległe terminy zabiegów czy wizyt u specjalistów, godziny oczekiwania na SOR. Taka jest rzeczywistość. Może zmienić ją technologia. Sztuczna inteligencja w medycynie rozwija się bardzo szybko. Już niedługo pierwszą diagnozę będzie można postawić w domu, przy pomocy specjalnej platformy. Działające już w Polsce mobilne przychodnie odciążą SORy i usprawnią pracę lekarzy. Roboty, które pomagają w diagnozie pacjenta w USA działają nawet w małych szpitalach. Jak będzie wyglądać przyszłość w medycynie? O tym w 5. odcinku podcastu Szalony świat.
TYLKO W TWOJE 357 02.11.2022, 30’

#4 Ekościema

Szalony świat

Dzisiaj już chyba każdy z nas wie czym jest ślad węglowy. Jednak możemy być zaskoczeni, jeżeli dowiemy się kto i po co go wymyślił. Tak samo możemy być zaskoczeni, jak bardzo pozorne działania eko okazują się w rzeczywistości szkodliwe dla środowiska. Kiedy my staramy się naprawdę żyć eko, ci którzy, czerpią największe zyski z trucia środowiska śmieją nam się w twarz. W tym odcinku opowiem o dużych i małych ekościemach, które mają sprawić, że klient uwierzy, że firma dba o klimat. A tak naprawdę dba tylko o swoje interesy.
TYLKO W TWOJE 357 19.10.2022, 26’

#3 Nie daj się zhakować

Szalony świat

Czy w wirtualnym świecie jesteśmy bezpieczni? Czy zachowujemy ostrożność? Niekoniecznie. W sieci często robimy rzeczy, których nigdy w życiu nie zrobilibyśmy w realnym świecie. No bo przecież chowamy swoje dokumenty, karty kredytowe, klucze do domu czy samochodu. W sieci jesteśmy bardziej beztroscy. A na to tylko czekają oszuści. Nie wychodząc z domu możemy paść ofiarą oszustwa, wyłudzenia czy zapłacić okup. W najnowszym odcinku podcastu "Szalony świat" Gabi Darmetko opowie o cyberbezpieczeństwie.
DLA WSZYSTKICH 12.10.2022, 2’

Gabi Darmetko - Dzieci z Bullerbyn, Astrid Lindgren

Lista lektur szkolnych 357

DLA WSZYSTKICH 05.10.2022, 27’

#2 Czy gotówka zniknie?

Szalony świat

Coraz chętniej sięgamy po płatności bezgotówkowe. Możemy płacić kartą, telefonem lub zegarkiem. A nawet ręką, jeżeli mamy wszyty implant płatniczy. Coraz rzadziej widujemy gotówkę. W bankach coraz trudniej ją wpłacić lub wypłacić. Czy to jest droga do tego, żeby gotówkę zlikwidować? W tym odcinku na to pytanie odpowiedzą: Tomek Jaroszek - bloger finansowy, autor podcast "Nic za darmo"; Przemysław Barbrich ze Związku Banków Polskich oraz Zbigniew Wiśniewski z Fundacji Polska Bezgotówkowa.
DLA ZALOGOWANYCH 28.09.2022, 30’

#1 Dasz się zaczipować?

Szalony świat

Zamiast nosić ze sobą telefon czy portfel możesz mieć w ręku implant, który pozwoli ci szybko zapłacić. Możesz mieć tam też wizytówkę i klucze do mieszkania. A być może w przyszłości będziesz mógł spojrzeć na kogoś i wiedzieć o czym myśli. Tak będą działać implanty wszczepione do mózgu.
17.09.2022, 60’

Gość: Sławek z kanału Autobusy

Przeglądarka

Pogadamy o tym, dlaczego autobusy mogą być fascynujące, dlaczego w Polsce nie ma autobusów dwu-przegubowych, jaki był największy autobus na świecie.I Gabi też zapowie swój podcast "Szalony świat".
10.09.2022, 60’

Karolina Głowacka z Radia Naukowego

Przeglądarka

Od czego zaczął się ten projekt, czy w naukę można wierzyć i jaka czeka nas (ludzkość) przyszłość?
03.09.2022, 59’

Rzeczywistość po II wojnie światowej

Przeglądarka

Rozmawiamy, o tym jak wyglądała Europa po II wojnie światowej, jaki miało to wpływ na dzisiejszą rzeczywistość i dlaczego akurat ten okres historyczny, jest dla autora kanału "Powojnie" tak interesujący. Audycja nie tylko dla miłośników historii, ale też dla tych, którzy interesują się tym, co dzieje się na świecie.
27.08.2022, 60’

Dlaczego tak bardzo lubimy łykać tabletki?

Przeglądarka

Natalia Olszewska - jest magistrem farmacji, a także studiuje medycynę. Prowadzi na Instagramie konto lekarz.aptekarz, gdzie edukuje odbiorców w różnych obszarach związanych ze zdrowiem. W "Przeglądarce" opowiada m.in. o tym, dlaczego tak często łykamy różnego rodzaju pigułki i jakie mogą być konsekwencje nie korzystania z porady lekarza lub farmaceuty.
21.08.2022, 9’

#42 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

20.08.2022, 60’

Miejska partyzantka ogrodnicza

Przeglądarka

Wszędzie beton, szarość i niezwykły żar. Aby to zmienić potrzeba więcej roślin. I możemy sadzić je sami do czego zachęca Witold Szwedkowski, który od lat zajmuje się miejską partyzantką ogrodniczną.
14.08.2022, 10’

#41 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

13.08.2022, 60’

Metoda agile Mariusza Chrapko

Przeglądarka

Gabi Darmetko porozmawia na ten temat z Mariuszem Chrapko, coachem i mentorem, który specjalizuje się w szkoleniu liderów właśnie tą metodą.
Posłuchamy o: efektywności, planowaniu, o tym jak nie popadać w przesadny perfekcjonizm.
Mariusz Chrapko jest autorem podcastu Menedżer Plus.
07.08.2022, 10’

#40 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

06.08.2022, 60’

Przekuć kompleksy w swoje zalety

Przeglądarka

W „Przeglądarce” spotkanie z Agatą Grzesik, która od prawie 20 lat prowadzi bloga paniminoaturowa.pl. Będziemy rozmawiać m.in. o tym, że osoby z niepełnosprawnością powinny być dostrzegane w społeczeństwie, i jak kompleksy przekuć w swój znak rozpoznawczy.
01.08.2022, 60’

Zaprasza Gabi Darmetko:

Miejscownik

Do Rezerwatu Beka koło Pucka. To faunistyczny rezerwat przyrody na Pobrzeżu Kaszubskim nad Zatoką Pucką u ujścia rzeki Redy do Bałtyku, w okolicach
pochłoniętej przez morze miejscowości Beka. Będziemy latać szybowcem i na paralotni, a także przejedziemy niesamowitą trasę, dostępną dla średniozaawansowanych rowerzystów. Najlepiej podjechać z rowerem wyciągiem ze Szczyrku do schroniska PTTK Skrzyczne. Stąd ruszamy kamienistą, lekko falującą dróżką na Malinowska Skałę, by z niej dynamicznie zjechać w kierunku Zielonego Kopca.
31.07.2022, 10’

#39 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

30.07.2022, 59’

Szafa kapsułowa

Przeglądarka

Jak oszczędzać czas, miejsce i pieniądze w rozmowie z Anną Nowak-Krzywańską
29.07.2022, 59’

Sesja dwudziesta szósta

Polska na kozetce

24.07.2022, 10’

#38 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

23.07.2022, 60’

Jakie zagrożenia niosą ze sobą nowe technologie?

Przeglądarka

Gościem Gabi Darmetko będzie Habib Moskin - CEO Testspring i współorganizator wydarzenia Into Tech Future. Jest to nowy, na mapie Polski, cykl rozmów o technologiach przyszłości. Usłyszycie m.in. o tym: Czym jest Web3? Dlaczego musimy jako społeczeństwo cały czas się dokształcać i być świadomym tego, co niosą ze sobą nowe technologie? Wirtualne waluty narodowe z datą ważności - jak rządzący będą mogli je wykorzystać? Jak może zmienić się internet, w związku z rozwijającym się blockchainem?
22.07.2022, 60’

Sesja dwudziesta piąta - o przemocy w pracy

Polska na kozetce

Prowadzenie: Gabi Darmetko.
20.07.2022, 59’

Z Gabi Darmetko:

Miejscownik

zajrzymy na jej ukochany Hel. Półwysep ma do zaoferowania dużo więcej, niż tylko plaże. Dotrzemy na wyspę Wolin, ale przemieścimy się także w Góry Izerskie. "Izery" zdobędziemy rowerem. Wybierzemy się również do miejsc rekomendowanych przez naszych patronów. Czy osada Żylicze na podlasiu to prawdziwy koniec świata?
Ciszę, spokój i szutrowe drogi zamienimy ponownie na dwa kółka. Tym razem zaproponujemy słuchaczom, 75-kilometrowy szlak rozpoczynający się i kończący w malutkim miasteczku Żnin. Jadąc można podziwiać malownicze tereny Pałuk, albo też odwiedzić Rzym i Wenecję.
17.07.2022, 10’

#37 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

16.07.2022, 60’

Bujająca w obłokach

Przeglądarka

Sezon na latanie trwa, jednak w tym roku okazał się wyjątkowo trudny. Odwołane loty, opóźnienia, drożejące bilety. Dlaczego tak się dzieje? A poza tym zdradzimy też trochę lotniczych tajemnic. Justyna Kłęk prowadząca profil na Instagramie "Bujająca w obłokach" opowie z czym wiąże się praca załogi pokładowej.
03.07.2022, 9’

#35 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

02.07.2022, 60’

O byciu korespondentem zagranicznym

Przeglądarka

O tym, jak wygląda praca korespondenta zagranicznego, i o tym jak Maciej Okraszewski tworzył najpierw swój blog, a potem podcast „Dział zagraniczny”.
26.06.2022, 9’

#34 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

25.06.2022, 60’

Życie w tempie slow

Przeglądarka

Agnieszka Świetlik znana jako life managerka, autorka podcastu "Dobre życie" opowiada o tym, jak prowadzić życie w tempie slow. Co jest ważne, na czym powinniśmy się skupić, co robić dla siebie, aby żyło się nam lepiej.
18.06.2022, 60’

Poznaj Grenladnię

Przeglądarka

Adam Jarniewski - autor bloga Poznaj Grenlandię od kilkunastu lat mieszka na Grenlandii. Jak wygląda życie w tym miejscu? Czy Grenlandia to dobre miejsce do życia? Jaka jest grenlandzka kuchnia? Czy można się tam wybrać w celach turystycznych? O tym wszystkim w tym odcinku "Przeglądarki"
15.06.2022, 60’

Jak dbać o słuch?

Plac na rozdrożu

Kiedy ostatnio badaliście swój słuch? Zapewne większość odpowie, że nigdy. A to duży błąd… Niedosłuch staje się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) około 466 milionów ludzi boryka się z problemami związanymi ze słuchem. To prawie 6,1% światowej populacji. 93% spośród tych osób, to osoby dorosłe. WHO szacuje, że liczba osób niedosłyszących wzrośnie do 630 milionów w 2030 roku, a w 2050 roku nawet do 900 milionów. Problem ze słuchem ma też co 6 dziecko. W środowym „Placu na rozdrożu” opowiemy o tym, jak dbać o słuch, co powinno nas zaniepokoić i dlaczego nie wolno zwlekać z wybraniem się do lekarza. Gościem Gabi Darmetko będzie profesor Krzysztof Kochanek - specjalista w dziedzinie badań elektrofizjologicznych słuchu, sekretarz Naukowy Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie.
12.06.2022, 11’

#33 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

11.06.2022, 60’

Audycja wyjazdowa z Festiwalu Polskich Win

Międzymiastowa

Prowadzenie: Gabi Darmetko i Katarzyna Borowiecka.
11.06.2022, 60’

Kupię/sprzedam czyli o nieruchomościach

Przeglądarka

Czym zajmuje się agent nieruchomości? Wydaje się, że to bardzo prosta i przyjemna praca w dodatku bardzo dobrze płatna. A jaka jest rzeczywistość? Jakie trzeba mieć cechy, żeby spełniać się w tym zawodzie. O wszystkim opowiada Magdalena Wysok współtwórczyni kanału "Kręcimy nieruchomości"
04.06.2022, 59’

Lekcja religii

Przeglądarka

W tym odcinku rozmawiamy o religii. Ale nie o religii, tak jak uczy się jej w szkole. O różnych religiach, o religijnych ciekawostkach a także o tym, po co jest nam religia? O wszystkim opowiada Janusz Omyliński, autor bloga i fanpage'a "Lekcja religii".
28.05.2022, 60’

Jak robi się zdjęcia do Google Street View?

Przeglądarka

21.05.2022, 60’

Co słychać w Szanghaju?

Przeglądarka

Piotr Sochoń z podcastu „Mao Powiedziane” .
16.05.2022, 59’

#32 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

14.05.2022, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

DLA WSZYSTKICH 09.05.2022, 60’

#31 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

07.05.2022, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

02.05.2022, 60’

#30 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

30.04.2022, 60’

O kulturze picia alkoholu

Przeglądarka

Rozmowa z Pauliną Bohdanowicz, autorką bloga „Alkospektor”.
25.04.2022, 60’

#29 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

23.04.2022, 60’

O akustyce z Weroniką Kurpiel

Przeglądarka

16.04.2022, 59’

Gość: prof. Ewa Stachowska

Przeglądarka

11.04.2022, 60’

#28 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

09.04.2022, 58’

O Patronite Forum

Przeglądarka

goście: Marcin Olender (Google), Tadeusz Chełkowski (Patronite)
04.04.2022, 59’

#27 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

02.04.2022, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

DLA WSZYSTKICH 28.03.2022, 60’

#26 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

26.03.2022, 61’

O Kenii z Agnieszką Królikowską...

Przeglądarka

DLA WSZYSTKICH 21.03.2022, 59’

#25 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

19.03.2022, 60’

Gość: Marcin Myszka (Kryminatorium)

Przeglądarka

DLA WSZYSTKICH 14.03.2022, 59’

#24 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na swiecie

12.03.2022, 60’

gość: Martyna Mierzejewska

Przeglądarka

Gabi Darmetko rozmawia z fotografką mody Martyną Mierzejewską, o tym jak rozpocząć karierę fotograficzną w świecie mody.
07.03.2022, 54’

#23 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

05.03.2022, 61’

Obserwowanie wojny w sieci

Przeglądarka

O obserwowaniu wojny w sieci Gabriela Darmetko rozmawia z dr Karoliną Małagocką, specjalistką ds. cyberbezpieczeństwa na wiele interesujących tematów: Czym jest i do czego Rosja może wykorzystać deepfake?; Jaki wpływ mapy Google mogą mieć na bezpieczeństwo?; Na ile można odciąć rosyjskie społeczeństwo od informacji?; Dlaczego niektóre działania Anonymous, choć w szczytnym celu, mogą okazać się dla nas groźne?; Jak bardzo Starlink pomaga Ukraińcom i czy można odciąć Europę od internetu?
28.02.2022, 54’

#22 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

DLA WSZYSTKICH 26.02.2022, 60’

O rosyjskiej propagandzie w internecie

Przeglądarka

Gabi Darmetko rozmawia z ekspertami serwisu Demagog.pl - Marcelem Kiełtyką i Pawłem Terpiłowskim.
21.02.2022, 60’

#21 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

19.02.2022, 59’

gość: Przemysław Barankiewicz

Przeglądarka

Polacy ponoć mało inwestują. Oszczędności trzymają na kontach bankowych. Wynika to najpewniej z braku wiedzy i strachu przed możliwymi stratami. Dzisiejsza „Przeglądarka” może być więc dobrym wstępem do zmiany takiego podejścia. Gabi Darmetko porozmawia z Przemysławem Barankiewiczem - komentatorem giełdowym i ekonomicznym, autorem bloga zbyka.pl oraz szefem firmy inwestycyjnej Finax na Polskę. Rozmawiają o naszym podejściu do inwestowania. O pułapkach, których należy unikać. O tym, jak technologie mogą ułatwiać inwestowanie. Jakie panują obecnie trendy i czym jest NFT.
14.02.2022, 60’

#20 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

12.02.2022, 60’

Czym jest imersja? (gość: Jan Świerkowski)

Przeglądarka

Kto z Was wie czym jest imersja? Gościem Gabi Darmetko w „Przeglądarce” jest Jan Świerkowski, futurolog, artysta, astronom. Organizator przedstawień imersyjnych B61. Rozmowa o przyszłości naszej planety, przełomowych wynalazkach, a także o Pawilonie Polski na Expo 2022.
07.02.2022, 60’

#19 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

29.01.2022, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

24.01.2022, 60’

#17 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

22.01.2022, 60’

gość: Tomasz Mazur

Przeglądarka

„Ten, kto mniej myśli, szybciej ucieka. Ale dzisiaj nie musimy już uciekać.”
A więc zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy. Jak filozofia stoicka pomaga w życiu? Jak nauczyć się rozróżniać rzeczy zależnie i niezależne od nas? Jak pracować nad swoim temperamentem?
Gościem Gabi Darmetko będzie Tomasz Mazur - doktor filozofii, stoik, pisarz, popularyzator filozofii. Autor podcastu „Ze stoickim spokojem”. Założyciel Centrum Praktyki Stoickiej.
17.01.2022, 60’

#16 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

15.01.2022, 59’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

10.01.2022, 60’

#15 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

08.01.2022, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

03.01.2022, 60’

#14 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

27.12.2021, 58’

#13 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

18.12.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

13.12.2021, 60’

#11 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

11.12.2021, 60’

O grach RPG z Michałem Baniakiem

Przeglądarka

06.12.2021, 60’

#10 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

04.12.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

29.11.2021, 60’

#9 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

27.11.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

22.11.2021, 60’

#8 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

20.11.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

15.11.2021, 60’

#7 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

13.11.2021, 60’

gość: Hanna Bochyńska

Przeglądarka

Rozmowa z podróżniczką i autorką bloga Hannah While Traveling!
08.11.2021, 59’

#6 Co w radiu piszczy?

Najlepszy radiowy adres na świecie

06.11.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

30.10.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

25.10.2021, 60’

#5

Najlepszy radiowy adres na świecie

Wszystko, co najlepsze z audycji i podcastów
23.10.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

18.10.2021, 61’

#4

Najlepszy radiowy adres na świecie

16.10.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

11.10.2021, 60’

#3 Włącz podcasty!

Najlepszy radiowy adres na świecie

09.10.2021, 57’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

04.10.2021, 60’

#2

Najlepszy radiowy adres na świecie

02.10.2021, 58’

Sport to zdrowie?

Przeglądarka

Aktywność fiznyczna jest bardzo ważna, jednak czasami staje się obsesją. Atakujące nas z każdej strony "idealne" ciała, wytwarzają presję, by ćwiczyć non stop, być zawsze w fit i w formie. Gdzie jest granica?
27.09.2021, 60’

#1 Jesienna uderzenie podcastowe

Najlepszy radiowy adres na świecie

25.09.2021, 59’

The Slowlifers

Przeglądarka

Ona uczyła się języka chińskiego w Wiedniu, on przerobił vana na dom o powierzchni 8 metrów kwadratowych, a potem z córeczką ruszyli w podróż. Poznajcie The Slowlifers
20.09.2021, 60’

#0 Historia powstania Radia 357

Najlepszy radiowy adres na świecie

W odcinku #0 historia powstania Radia 357, a także najciekawsze audycje i podcasty, które można znaleźć w Twoje 357. Usłyszycie m.in. Piotra Stelmacha, Kubę Strzyczkowskiego, Mery Spolsky, Macieja Kaczyńskiego i Annę Dymną.
18.09.2021, 61’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

11.09.2021, 60’

Optymalizujemy życie i pracę

Przeglądarka

Prost wskazówki i podpowiedzi jak pracować efektywnie, nie przepracowywać się, znaleźć czas na odpoczynek i planować z głową. Na tym naprawdę zna się Natalia Dołżycka, autorka bloga Lifegeek.pl
04.09.2021, 60’

Pan od francuskiego

Przeglądarka

Język francuski jest piękny, ale uchodzi też za trudny. Czy jest to prawda? O tym opowie pan od francuskiego, który swój talent aktorski wykorzystuje do nauki tego języka. A poza tym pogadamy o tym słynnym francuskim stylu życia.
28.08.2021, 60’

Dzikoprzygody

Przeglądarka

Aneta Chmielińska pedagożka leśna wprowadza nas w fascynujący świat natury i odkrywa świat zwierząt i roślin
TYLKO W TWOJE 357 24.08.2021, 8’

#7 Jazda w SPD-ach

RoweLove

Jak przełamać strach i zacząć jeździć w pedałach zatrzaskowych? Opowiada Grzegorz Pacuk, trener jazdy MTB.
24.08.2021, 61’

Wspomnienie Charliego Wattsa

Charlie is my darling

Charliego Wattsa wspominają Piotr Stelmach, Gabi Darmetko, Daniel Wyszogrodzki oraz ich goście - perkusiści i dziennikarze muzyczni.
23.08.2021, 60’

Co w internecie jest prawdą?

Publicystyka

Niektóre informacje, powielane, przetwarzane i wyciągane z kontekstu są podstawą teorii spiskowych. Jak sprawdzać, czy to, co czytamy w internecie jest prawdą?
21.08.2021, 60’

Wpadając w grzyboholizm

Przeglądarka

Grzyby są naprawdę fascynujące i udowadnia to Joanna Kulig, autorka profilu wpadając w grzyboholizm. To jest audycja, dla wszystkich, którzy uwielbiają chodzić po lesie i szukać grzybów.
TYLKO W TWOJE 357 17.08.2021, 10’

#6 Jazda MTB

RoweLove

O jeździe w terenie i najczęściej popełnianych podczas niej błędach opowiada Grzegorz Pacuk, organizator treningów kolarskich.
14.08.2021, 60’

Rodzina na fali

Przeglądarka

O życiu na wodzie z dwójką dzieci i mężem opowiada Magda Banasik (www.BIMSI.pl).
09.08.2021, 61’

Bankructwo. Jak wyjść z tego cało?

Publicystyka

Wiele osób było w ostatnim czasie zmuszonych zamknąć swoje firmy. Co dalej? Jak się przekwalifikować? Jak zwiększyć szanse na sukces?
07.08.2021, 60’

Anatomia jogi

Przeglądarka

Czy joga jest dla każdego? Jak zacząć ćwiczyć? Jak nie pogubić się w świecie jogi? I co osiągniemy dzięki regularnym ćwiczeniom
TYLKO W TWOJE 357 03.08.2021, 8’

#5 Rowery MTB

RoweLove

Jaki wybrać, na co zwrócić uwagę i które funkcjonalności mają znaczenie dla jazdy rekreacyjnej?
31.07.2021, 58’

Jedzenie a pory roku

Przeglądarka

28.07.2021, 60’

Audycja z terenu

Plaża niestrzeżona

TYLKO W TWOJE 357 27.07.2021, 13’

#4 Otwarty warsztat rowerowy

RoweLove

W tym odcinku odwiedzamy rowerowy lumpeks, zaglądamy do otwartego warsztatu rowerowego i sprawdzamy, jak dbać o swoje dwa kółka.
24.07.2021, 60’

Podróż do Włoch

Przeglądarka

21.07.2021, 60’

Szybkie inwestowanie

Publicystyka

Jako społeczeństwo mamy coraz więcej pieniędzy, ale czy wiemy, jak je pomnażać? Zanurzymy się w świat finansów i szybkiego inwestowania. Będzie słodka mordka pieska z DOGECOINA, Elon Musk i jego tweety, rajd ulicy przeciw wielkim inwestorom, czyli GameStop i szybkie zyski w krótkim czasie.
TYLKO W TWOJE 357 20.07.2021, 17’

#3 Bikefitting

RoweLove

Na czym polega bikefitting, ile trwa i jakie daje efekty - odpowiedzi na te pytania w trzecim odcinku naszego rowerowego podcastu.
17.07.2021, 60’

Zamieszkać w raju

Przeglądarka

Gościnią audycji jest Marta Jesionowska (instagram: Tropikalna mama), która mieszka na indonezyjskiej wyspie Lombok.
14.07.2021, 60’

Mróz, śnieg, niespodzianki i Ania Rusowicz

Plaża niestrzeżona

TYLKO W TWOJE 357 13.07.2021, 9’

#2 Kaski

RoweLove

W drugim odcinku podcastu opowiemy o rowerowych kaskach.
10.07.2021, 60’

Harleyem przez obie Ameryki

Przeglądarka

TYLKO W TWOJE 357 06.07.2021, 17’

#1 Elektryki

RoweLove

Premierowy odcinek poświęcony jest rowerom elektrycznym.
03.07.2021, 58’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

26.06.2021, 59’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

19.06.2021, 60’

Gastronomia w dwudziestoleciu międzywojennym

Przeglądarka

Homary, raki, świeże ostrygi, najlepsze koktajle to całego świata. To nie menu współczesnej restauracji. Tak jadło się w dwudziestoleciu międzywojennym. Jak wyglądała wtedy gastronomia, jak spędzano czas, z jakimi problemami zmagali się pracownicy restauracji i jakiego drinka można było wypić w... aptece? Zapraszam na spotkanie z autorem bloga i mistrzem barmańskim Bartoszem Paluszkiewiczem, który określa siebie jako kreator i animator polskiej historii międzywojennej gastronomii. Będzie też Przemysław Urbanowicz – znawca tych klimatów i kolekcjoner butelek i etykiet z tam tych czasów.
12.06.2021, 60’

Jak zarobić pierwszy milion?

Przeglądarka

Superstyler i Sexy zaczyna się w głowie czyli Marta Lech Maciejewska i Karolina Cwalina Stępniak opowiadają o tym, jak wejść w świat biznesu i odnieść sukces. Nie jest cukierkowa opowieść o zarabianiu dużych pieniędzy. Ciężka praca, porażki i wiara, w to, że się nam uda.
10.06.2021, 60’

Życie z lękiem

Publicystyka

15-20% społeczeństwa cierpi na zaburzenia lękowe. Niektórym zmagania z lękiem odbierają radość życia i nie pozwalają normalnie funkcjonować. Skąd bierze się nadmiar lęku, jak sobie z nim radzić i jak wspierać osoby, które nie potrafią żyć nie martwiąc się?
05.06.2021, 60’

Blogi, vlogi, aplikacje i animacje

Przeglądarka

29.05.2021, 60’

Zawód strażak

Przeglądarka

Adrian Socha jest zawodowym strażakiem. Na swoim kanale pokazuje kulisy pracy straży pożarnej, opowiada ciekawostki z nią związane i pokazuje jak dbać o swoje bezpieczeństwo.
22.05.2021, 59’

Bałtyk się dusi

Przeglądarka

Nasze morze umiera na naszych oczach. Trzeba podjąć szybkie działania, inaczej możemy zapomnieć o wspaniałych wakacjach, na jednych z najpiękniejszych Bałtyckich plaż. Czystą wodę zastąpi breja z sinic, a ryby wyginą. Prawie 20% to już w tej chwili martwe strefy. Co zrobić, żeby temu zapobiec?
15.05.2021, 59’

Dobra pamięć

Przeglądarka

Maciek Łuczak jest autorem kanału "Dobra pamięć". Możemy znaleźć tam ciekawe techniki pamięciowe, nauczyć się jak ćwiczyć i poprawiać naszą pamięć. Jak to zrobić, żeby zapamiętać 30 obrazków w kilkanaście sekund? Maciek zdradzi tę tajemnicę.
08.05.2021, 60’

Ciekawe historie

Przeglądarka

01.05.2021, 60’

Chodźmy do lasu!

Przeglądarka

Marek Lewandowski, autor kanału Ekwipunek dźwigany codziennie, opowiada o tym czym jest bushcraft, jak bezpiecznie nocować w lesie i co nam daje spędzanie czasu na łonie przyrody.
24.04.2021, 58’

Pozdro z KRLD

Przeglądarka

O tym jak wygląda życie w Korei Północnej, czy da się tam pojechać i bezpiecznie wrócić opowiada Emil Truszkowski.
22.04.2021, 60’

Nowy Jork w latach 70. i 80.

Miasto, które nigdy nie śpi

17.04.2021, 55’

Człowieku, rusz się!

Przeglądarka

Wysiłek fizyczny, nawet ten umiarkowany ma na nas świetny wpływ. A my, zamiast się ruszać spędzamy 90% czasu na siedząco. Damian Bugański, robi wszystko żeby zachęcić swoich odbiorców do rozruszania się.
10.04.2021, 60’

Zrozumieć latino

Przeglądarka

Natalia Nykiel opowiada o swojej fascynacji kulturą Ameryki Południowej i mówi o tym, jak krzywdzące są stereotypy, które cały czas powtarzamy. Do tego dużo ciekawej, latynoskiej muzyki.
07.04.2021, 60’

Nowojorskie wieżowce

Miasto, które nigdy nie śpi

W Nowym Jorku jest 5 818 wieżowców, a 92 budynków ma wysokość co najmniej 183 metrów. Większość z nich stoi na Manhattanie. Niektóre wieżowce mają już ponad sto lat. O ciekawych faktach z nimi związanych opowiedzą Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska, przewodniczka po Nowym Jorku.
03.04.2021, 61’

Tajemnice kosmosu

Przeglądarka

Gościem "Przeglądarki" jest Piotr Kosek, prowadzący kanał Astofraza. Ile trzeba wydać pieniędzy, żeby polecieć w kosmos? Co znajduje się na Marsie? Czy czip w ręku to będzie nowa rzeczywistość? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w tym odcinku
27.03.2021, 60’

YouTube Dni Kultury

Przeglądarka

Jak połączyć teatr i sieć pokazał Festiwal You Tube Dni Kultury. Ten odcinek poświęcony jest nie tylko festiwalowi ale także aplikacji Google Arts and Culture i temu jak wykorzystać sztukę i nowoczesne technologie. A do tego, Rafał Rutkowski opowiada o sztuce "Calineczka" w wersji dla dorosłych.
23.03.2021, 60’

Służba zdrowia

Miasto, które nigdy nie śpi

Tym razem Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska opowiedzą o amerykańskiej służbie zdrowia. Ile na ubezpieczenie wydaje nowojorczyk? Czy w razie wypadku musi liczyć się z tym, że szpital wystawi mu rachunek? Czy to prawda, że leczą się tylko bogaci?
20.03.2021, 60’

Kupuj rozdądnie

Przeglądarka

Odpowiedzialna moda to coś, co powinno dotyczyć każdego. Na co zwracać uwagę, kiedy kupujemy ubrania, dlaczego nie powinniśmy kupować za dużo i co robić z ubraniami, które już nam się znudziły. O tym wszystkim opowiada Katarzyna Zajączkowska, autorka podcastu Odpowiedzialna moda.
15.03.2021, 59’

Gabi Darmetko

Gra zespołowa

Nie tylko The Rolling Stones, czyli co wybrała dla nas Gabriela Darmetko.
10.03.2021, 60’

Życie codzienne

Miasto, które nigdy nie śpi

Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska, opowiedzą tym razem o życiu codziennym w Nowym Jorku. Jak kupić albo wynająć mieszkanie? Ile właściwie kosztuje żywności i gdzie jedzą nowojorczycy?
06.03.2021, 60’

Uwaga! Naukowy Bełkot!

Przeglądarka

Dawid Myśliwiec o swojej pasji do nauki, niesamowitej wizycie w CERNie, modnym morsowaniu i o tym, dlaczego zawsze, ale to zawsze sprawdza się zasada, co za dużo to niezdrowo.
27.02.2021, 56’

SOR to jest ... dramat!

Przeglądarka

Pan Pielęgniarka, czyli Mateusz Sieradzan opowiada o tym, czym jest Szpitalny Oddział Ratunkowy i czego nie powinniśmy tam robić. Tej rozmowy powinien posłuchać każdy, bo każdy z nas może się tam zaleźć. Jak działa SOR? Posłuchajcie, a Wam i pracownikom opieki zdrowia będzie łatwiej.
22.02.2021, 60’

Harlem

Miasto, które nigdy nie śpi

Harlem w zbiorowej świadomości funkcjonuje przede wszystkim jako miejsce, które zamieszkują Afroamerykanie. O historii i współczesności dzielnicy opowiedzą Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska, certyfikowana przewodniczka po Nowym Jorku.
20.02.2021, 60’

Crazy nauka

Przeglądarka

Ola i Piotr Stanisławscy opowiadają o foliarstwie, antyszczepionkowcach, płaskoziemcach, chemtrailsach i innych dziwnych teoriach, które rozpowszechniane w Internecie sieją strach i zamęt. A wszystkie one są nieprawdziwe, co blogerzy z Crazy nauka, nie raz udowodnili.
13.02.2021, 59’

Co robi Gazela w Laponii?

Przeglądarka

Gosia Dvorakova czyli Gazela w Laponii opowiada o tym, jak wygląda życie w miejscu, gdzie od listopada do lutego jest cały czas ciemno, a na dodatek zimno. Ale Gosia kocha życie za kołem podbiegunowym, a szczególnie wycieczki na biegówkach i norweskie podejście do czasu wolnego.
09.02.2021, 60’

Metro

Miasto, które nigdy nie śpi

Bez czego nie mogliby żyć mieszkańcy Nowego Jorku? Na pewno bez metra. To najlepszy sposób podróżowania po Wielkim Jabłku. Jakie tajemnice kryje w sobie metro w Nowym Jorku, opowiedzą Gabi Darmetko i Magdalena Muszyńska.
06.02.2021, 60’

Pan Belfer chemia i nie tylko

Przeglądarka

O tym czego powinno uczyć się w szkole, jak rozmawiać z uczniami, za co kocha chemię i dlaczego został nauczycielem - Pan Belfer najlepszy youtuber wśród nauczycieli i najlepszy nauczyciel wśród youtuberów.
30.01.2021, 60’

Co z tą architekturą?

Przeglądarka

Magdalena Milert autorka bloga Pienig Cafe jest architektką. W sieci pokazuje architektoniczne buble, uświadamia jak projektować wspólną przestrzeń i na co zwracać uwagę szukając własnego kąta do życia. Ta rozmowa może zmienić spojrzenie na wiele rzeczy, szczególnie w miastach.
23.01.2021, 60’

Vege życie Karoliny Sobańskiej

Przeglądarka

Podcasterka Karolina Sobańska opowiada o diecie roślinnej, której może spróbować każdy. Delikate zmiany wprowadzane w życie powodują, że czujemy się lepiej, a nasza kuchnia jest bardziej urozmaicona. Karolina mówi też o tym, co dała jej medytacja.
16.01.2021, 56’

Finanse z Tomkiem Jaroszkiem

Przeglądarka

Tomek Jaroszek - bloger finansowy, autor kanału Doradca.TV zdradza sekret tego, jak uporządkować swoje finanse, nie tracić pieniędzy w głupi sposób i nauczyć się oszczędzać. A do tego, w tym odcinku pojawią się zwierzęta: czarny łabędź, niedźwiedź i byk.
09.01.2021, 60’

Rozmowa z Kasią Gandor

Przeglądarka

Pasjonatka nauki, która na swoim kanale opowiada o fascynujących rzeczach. Z tej rozmowy dowiecie się m.in. dlaczego piasek jak tak drogocennym towarem, że wojny o niego toczą prawdziwe mafie.
doładowanie ...