Idź do treści
Dodaj do ulubionych
michal.olszanski@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Michał Olszański

W cztery oczy

28.05.2023, 61’

Gościem audycji jest Tim Simes

Michał Olszański
Tim Simes do Polski przyjechał w 1994 roku. Jest absolwentem Brytyjsko-Polskiego Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) i członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. W audycji opowie o swojej miłości do zwierząt.
14.05.2023, 59’

Pasja do życia

Michał Olszański
W audycji z cyklu "w cztery oczy" pomówimy o pasji do życia. Moim gościem będzie młody człowiek Rafał Kątny. 6 lat temu nagle dowiedział się, że jego wątroba nadaje się tylko do wymiany. Po kilku miesiącach lekarze dokonali przeszczepu. O tym jak wykorzystać życie dane po raz drugi i o swojej pasji, Rafał opowie na antenie Radia 357. Połączymy się także z organizatorem "Biegu po nowe życie", który w sobotę odbył się w Wiśle. Zapraszam...
30.04.2023, 59’

gościni: Dominika Lasota

Michał Olszański
Michał Olszański porozmawia z aktywistką - Dominiką Lasotą. Choć ma dopiero 21 lat jest już twarzą polskiej młodzieży w walce o sprawiedliwość klimatyczną. Brała udział w wielu akcjach, negocjowała kwestie klimatyczne z politykami. Często pojawia się w mediach i trzeba przyznać, że wypada w nich znakomicie. Ostatnio angażuje się także w działania antywojenne.
08.04.2023, 59’

Rozmowa z siostrą Małgorzatą Chmielewską

Michał Olszański
doładowanie ...