Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
michal.olszanski@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Michał Olszański

W cztery oczy (podcast)

Michał Olszański rozmawia z zaproszonymi gośćmi o ich życiu, o wyborach i decyzjach, które odmieniły ich życie. Wspomnienia, refleksje o tym co jest najważniejsze. Od jesieni cykl w formie podcastów dostępnych tylko w Twoje 357. W pierwszym sezonie podcastowym rozmowy z tymi, którzy kiedyś byli na świeczniku, regularnie pojawiali się w mediach, ich gwiazda świeciła bardzo mocno. Dzisiaj albo wycofali się z show-biznesu, albo działają na jego peryferiach. Jak teraz wygląda ich życie, czego żałują, co chcieliby zmienić i co jest lepsze: życie w świecie reflektorów czy w wtopienie się w tłum.
30.06.2023, 57’

#13 Tomasz Smokowski

Michał Olszański
Dziennikarz i komentator sportowy. Dziś tworzy youtubowy „Kanał sportowy” z milionem subskrybcji. Jak wyglądał świat sportu w 2020, kiedy razem z trójką innych dziennikarzy tworzyli kanał? Czy da się żyć z youtuba? Jaki jest jego największy sukces zawodowy? O prawie na Sorbonie, muzyce, przekraczaniu granic i depresji w rozmowie z Michałem Olszańskim, w podcaście „W cztery oczy”, Tomasz Smokowski.
TYLKO W TWOJE 357 31.05.2023, 56’

#12 Feliks Falk

Michał Olszański
Reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta, dramatopisarz i artysta plastyk. Feliks Falk. Na swoim koncie ma dziewiętnaście filmów. Twórca m.in. „Wodzireja” i „Komornika”. Skąd w jego twórczości mrok i lęk? Dlaczego przestał robić filmy? O zmęczeniu, pieniądzach, satysfakcji i proroczym śnie w rozmowie w cztery oczy z Michałem Olszańskim.
TYLKO W TWOJE 357 24.04.2023, 56’

#11 Marek Piekarczyk

Michał Olszański
Rocznik 1951, osobowość telewizyjna i ikona polskiego rocka. Od trzech lat weganin. Marek Piekarczyk. W cztery oczy opowie o śmierci syna, wyjeździe do USA, o tym jak postrzega zło i dlaczego współpracuje z telewizją publiczną. Dlaczego nie został żołnierzem? O narodzinach TSA, Jarocinie i nastoletnich protest songach w rozmowie z Michałem Olszańskim.
TYLKO W TWOJE 357 07.04.2023, 47’

#10 Małgorzata Potocka

Michał Olszański
Aktorka, reżyserka, producentka filmowa. Małgorzata Potocka. O spokoju który stresuje, relacjach, żywocie artysty w Polsce i osobistym "amerykańskim śnie" porozmawia w cztery oczy z Michałem Olszańskim. Co dla aktorki jest największym wyzwaniem? Czego żałuje a co wspomina ze łzami w oczach? Co dla artystki jest pełnią szczęścia?
TYLKO W TWOJE 357 17.03.2023, 60’

#9 Wojciech Gąssowski

Michał Olszański
Piosenkarz, którego nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. W niezwykle intymnej rozmowie opowie o zaletach życia w latach 60., warszawskim koncercie Stonesów i uwielbieniu dla Burta Bacharacha, a także o tym, dlaczego nie żałuje, że jednak nie został sportowcem i nie założył rodziny.
TYLKO W TWOJE 357 03.03.2023, 59’

#8 Tomasz Sianecki

Michał Olszański
Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W rozmowie z Michałem Olszański opowiada m.in. o początkach swojej kariery w mediach i przejściu z radia do telewizji, a także o okolicznościach powstania programu "Szkło kontaktowe".
TYLKO W TWOJE 357 17.02.2023, 56’

#7 Agata Młynarska

Michał Olszański
Agata Młynarska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek telewizyjnych. Chociaż skończyła studia polonistyczne i miała uczyć w szkole, los zdecydował, że trafiła do telewizji. Razem z Jurkiem Owsiakiem tworzyła program "Róbta co chceta" i rozpoczynała zbiórkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak po tych wszystkich latach patrzy na swoją telewizyjną przygodę? O tym opowiada Michałowi Olszańskiemu.
TYLKO W TWOJE 357 03.02.2023, 51’

#6 Zygmunt Chajzer

Michał Olszański
Dziennikarz, prezenter telewizyjny, showman - Zygmunt Chajzer. Szczyt popularności osiągnął, kiedy prowadził program "Idź na całość". Bardzo dobrze znają go także słuchacze kultowej audycji Lato z Radiem". Jak wspomina te czasy? Dlaczego nie został gwiazdą "Wiadomości?" O tym wszystkim w najnowszym odcinku podcastu "W cztery oczy".
TYLKO W TWOJE 357 16.12.2022, 55’

#5 Robert Janowski

Michał Olszański
Większość z nas kojarzy go z hasłem "Jaka to melodia?". Przez 21 lat prowadził telewizyjne show, w którym zachwycał muzycznym talentem. Robert Janowski ma wiele innych zdolności, a jego działalność jest o wiele szersza niż ta, którą widzieliśmy w telewizji. Poza życiem estradowym, pracował jako lekarz weterynarii, skończył podyplomowe studia pedagogiczne i marzył o wielkiej stodole na wsi.
TYLKO W TWOJE 357 02.12.2022, 53’

#4 Monika Richardson

Michał Olszański
Swoją karierę zaczynała w telewizji, szczególne miejsce w jej sercu zajmuje program "Europa da się lubić", który prowadziła przez sześć lat. Dzisiaj prowadzi autorską szkołę językową, a mediom przygląda się z boku.
DLA WSZYSTKICH 18.11.2022, 54’

#3 Michał Wiśniewski

Michał Olszański
W tym odcinku podcastu Michał Olszański spojrzał głęboko w oczy Michałowi Wiśniewskiemu. Jest to głęboka i szczera rozmowa, m.in. o tym, czy ma żal, że jego muzyka nie pojawia się na antenach niektórych rozgłośni, o trudnej relacji z rodzicami, o budowaniu patchworkowej rodziny, o tym czego żałuje i za ile się sprzedał.
TYLKO W TWOJE 357 04.11.2022, 50’

#2 Maciej Orłoś

Michał Olszański
DLA WSZYSTKICH 21.10.2022, 50’

#1 Jolanta Kwaśniewska

Michał Olszański
doładowanie ...