Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
jaroslaw.sroka@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Jarosław Sroka

Liderzy na Firmamencie

Podcast o tych, którzy potrafią dawać dobry przykład, inspirować, motywować do działania, a jednocześnie dzięki swojej wytrwałości i pasji zmieniać świat w lepsze miejsce. Zaprasza Jarosław Sroka.
DLA WSZYSTKICH 30.06.2022, 44’

#6 Anna Lewandowska

Jarosław Sroka
Na jakich fundamentach utytułowana karateczka zbudowała swój wizerunek i swoje marki. Czy tytuły i umiejętności nabyte w sporcie sprawdzają się w tabelkach i celach, które stawia jako ich właścicielka? I w jakich sytuacjach o dane finansowe odpytuję ją Robert?
TYLKO W TWOJE 357 02.06.2022, 58’

#5 Babka od histy

Jarosław Sroka
Agnieszka Jankowiak-Maik jest charyzmatyczną nauczycielką historii i WOS-u, aktywistką edukacyjną, trenerką i influencerką, znaną pod pseudonimem Babka od histy. O zarażaniu pasją i o tym, co musi się zmienić w szkole, żeby nauka w niej miała sens.
TYLKO W TWOJE 357 19.05.2022, 51’

#4 Miron Tokarski

Jarosław Sroka
Diagnosta laboratoryjny, absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i doktorant na tej uczelni w dziedzinie biologii molekularnej. Współzałożyciel i prezes wielokrotnie nagradzanego biotechnologicznego start-upu Genomtec, którego misją jest skrócenie oczekiwania na wyniki badań laboratoryjnych.
TYLKO W TWOJE 357 05.05.2022, 60’

#3 Barbara Sołtysińska

Jarosław Sroka
Jedna z najbardziej wpływowych postaci polskiego internetu. Współzałożycielka LifeTube'a, który redefiniował marketing influenserski w Polsce, oraz indaHash, ogólnoświatowej platformy digital marketingu. Fanatyczka rozwijania biznesu.
DLA WSZYSTKICH 21.04.2022, 51’

#2 Igor Klaja

Jarosław Sroka
Twórca największej polskiej sportowej marki odzieżowej, 4F. Pasjonat sportu, aktywnie uprawiający wiele dyscyplin i ciągle poszukujący nowych sportowych wyzwań. Entuzjasta pracy w grupie, praktyk miękkiego zarządzania.
TYLKO W TWOJE 357 07.04.2022, 43’

#1 Miłka Raulin

Jarosław Sroka
Najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi. Autorka książek, podróżniczka, mówczyni motywacyjna, inżynier kolejnictwa, mama oraz pilot III klasy szybowcowej. Między innymi.
doładowanie ...