Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

Dodaj do ulubionych
antoni.grudniewski@radio357.pl
Link skopiowany. Podziel sie nim gdzie tylko chcesz!
Antoni Grudniewski

Smok Grudniewski

23.09.2023, 120’

Smok Grudniewski

Antoni Grudniewski
Gdzie w ten weekend można spotkać Smoka Grudniewskiego?
Jeśli dobrze poszukacie to na pewno znajdziecie go w Krakowie... a konkretnie przy ulicy Dąbskiej 5. Tam właśnie znajduje się Doubletree By Hilton Krakow Hotel & Convention Center, czyli nasz kolejny przystanek podczas kilkumiesięcznej trasy wspólnych audycji wyjazdowych z Hotelami Hilton.
W myśl zasady "Dobrze się słyszeć, a jeszcze lepiej widzieć!" zaplanowaliśmy kilka spotkań, w tym oczywiście czas spędzony z Wami, naszymi Patronami.
W audycji gościć będziemy Zuzę Baum, młodą artystkę, tekściarkę, wokalistkę, kompozytorkę, wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu, hip hopu i jazzu. Zuza znana jest m.in. z alternatywnego projektu Atlantyda La5er x Zuza Baum. W 2020 roku piosenkarka zadebiutowała singlem „Project Away”.
Audycję zakończy mini koncert Zuzy!
Porozmawiamy również z Agnieszką Najberek, dyrektorką marketingu hotelu DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center, która jest również... Patronką Radia 357.
Jesteśmy przekonani, że zarówno nowoczesne i komfortowe wnętrza hotelu, jak i niepowtarzalna,"krakoska" atmosfera sprawią, że będzie to wyjątkowa audycja.
"Smok Grudniewski" i autor audycji czyli Antoni Grudniewski czekają na Was od 17:00.
Partner audycji Partner audycji
doładowanie ...