Idź do treści
04.02.2024

Dzień dobry! Tomasz Hatylak, znany Wam z jesiennych, poniedziałkowych wieczorów, gdy zastępował Martę Kulę w audycji Cool Kid of Jazz, dziś kolejny raz pojawi się w poniedziałkowy wieczór! Tym razem nieco wcześniej – o zastępstwo poprosił go, przebywający na długich feriach, Daniel Wyszogrodzki. Czeka nas zatem wyjątkowa Godzina satysfakcji. Tomasz zapowiada poruszanie się w klasycznym kluczu tej audycji oraz ocalenie od zakurzenia kilku płyt.

Kto, podobnie jak Daniel, ma dziś wolne, a kto, podobnie jak Tomek, przychodzi dziś do pracy? Raport feryjny w naszych postach do końca lutego – dziś kończą województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie, kontynuują m.in. łódzkie i pomorskie, a ostatni tydzień wyczekiwania tym razem dla uczniów (i zapewne ich rodziców!) m.in. z małopolskiego i wielkopolskiego.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia! ❄️

DZISIEJSZE AUDYCJE

6:00 Ranek (Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Iza Woźniak, wyd. Paulina Kozion)

  • 7:15 Pytania z księżyca (Tomasz Rożek)
  • 7:35 Tatowanie (Krystian Hanke)
  • 7:45 Temat dnia (Iza Woźniak) – E-papierosy coraz popularniejsze wśród młodzieży, Wielka Brytania chce ich zakazać
  • 8:15 Gość Ranka – Łukasz Adamski, publicysta, znawca kultury amerykańskiej – Czy poparcie Taylor Swift dla któregoś z kandydatów na prezydenta USA może wpłynąć na wybory?
  • 8:45 Muzyczny Goniec (Ola Budka)
  • 8:55 Latka lecą (Wojciech Kamiński)

9:00 Kieruj się na południe (Mateusz Fusiarz)

  • 10:10 Dwóch ludzi z puszczy (Adam Zbyryt)

12:00 Co Państwo na to? (Kuba Strzyczkowski, wyd. Beata Kwiatkowska)

13:00 Mam grać? (Maja Piskadło)

15:00 Zespół wyrównawczy (Antoni Grudniewski)

16:00 Popołudniówka 357 (Patrycjusz Wyżga, wyd. Monika Mendroch-Karbowska)

18:00 DJ Rafał (Ralph Kaminski)

19:00 Panoptikum (Bartek Gil)

20:00 Godzina satysfakcji (Tomasz Hatylak)

To dla mnie wielkie wyróżnienie. Stąd, nie tracąc z zasięgu wzroku widoku na reprezentowany przez Daniela muzyczny wzorzec metra z Sevres, będę prezentował Państwu moją ulubioną muzykę wywodzącą się z amerykańskich bluesowych i rockowych korzeni. Będzie dużo koncertowego grania, dlatego proszę słuchać na koncertowych poziomach głośności! Ważną część audycji będzie stanowić cykl pod roboczym tytułem „Ocalić od zakurzenia”, gdzie znajdzie się miejsce na lekko zapomniane, ale bardzo wartościowe płyty z polską muzyką z lat 70-tych i 80-tych.

21:00 Polska na kozetce (Michał Olszański, Dorota Minta)

22:00 Cool Kid of Jazz (Marta Kula)

Całość do sprawdzenia na stronie: https://radio357.pl/ramowka/ i w aplikacji

A MOŻE COŚ, CO TYLKO W PODCASTACH?

Mnóstwo podcastowych podpowiedzi wartych odkrycia prezentujemy w zakładce na dziś – dzięki niej łatwiej znajdziesz coś dla siebie: radio357.pl/twoje357/na-dzis/

Gdzie i w jakich nastrojach słuchacie dziś 357 i jak biegnie Wasz dzień? Komentujcie to, co słyszycie, dopytujcie. Jesteśmy tu dla Was – najlepszej Społeczności pod najlepszym radiowym adresem na świecie 🙂

Czekamy na twoje@radio357.pl oraz na grupie na Facebooku i Patronite.

Strefa dostępna dla zalogowanych Patronów.