Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

2023-08-05

02:00
Radio 357

Noc do innych niepodobna

Radio 357
19:00
Marcin Klimkowski

Audycja KLIMatyczna

Marcin Klimkowski
Jak wiecie, Antek z „Antonówką” robi sobie dziś przerwę. Wybył z radiową ekipą 357 na Męskie Granie do Krakowa, żeby pilnować Sceny 357 i spotkać się z częścią z Państwa. 

Od 19 do 21 antenę z dumną przejmę ja, Klimek. I zapraszam Państwa na swoje muzyczne klimaty, pisane - dosłownie - gitarą i pazurem. Ale czasami zupełnie nie, raczej chęcią tańca i zabawy. 

Bo Audycja KLIMAtyczna to mój autorski wybór muzyczny. A ja najbardziej lubię różnorodność, eklektyczność i zaskoczenie. No i lubię poruszać się za mikrofonem ruchem konika szachowego raczej niż przewidywalnych: wieży albo gońca.  

Przygotujcie się na dwie godziny na pełnym luzie, bez napinki, z mieszanką znanych i kochanych utworów z różnych dekad oraz idealnych na sobotni wieczór nowości. Na humor, wspólne z Państwem rzewne wspominki (piszcie na Klimek@radio357.pl) i wynikający z korespondencji śmiech. Może nawet na spełnienie kilku muzycznych życzeń? Zobaczymy…

Dziś w KLIMAtycznej cztery zupełnie inne od siebie klimaty. Oczekujcie:

hard rocka, ale w wydaniu natapirowanych dżentelmenów odzianych w obcisłe ciuchy (niektórzy mówią na to hair metal), 
klasyki i współczesności country, jasnej i ciemnej strony tej muzyki,
przebojowego hip-hopu,
oraz nieco grunge'u i innych wzruszeń rodem z lat 90.

Do końca wakacji łącznie będzie jeszcze kilka Audycji KLIMAtycznych, głównie w soboty od 19 do 21. Obiecuję w nich zupełnie inne klimaty niż dziś. 

Zapraszam Marcin Klimkowski, Klimek.