Idź do treści

Wspierasz? Zaloguj się! Nie wspierasz? Kliknij tu i zacznij :) ->

2023-06-08

00:00
Radio 357

Noc do innych niepodobna

Radio 357
21:00
Agnieszka Obszańska

Obszary

Agnieszka Obszańska
Dziś do Obszarów z Krainy Wielkich Jezior przybywają Anna Trzpil-Zagórska i Katarzyna Dobrzyn, by opowiedzieć o GOLAS Festiwal - Giżyckiej Otwartej Letniej Akademii Sztuki. To wyjątkowe wydarzenie na mapie Warmii i Mazur, skierowane do osób chcących twórczo spędzić czas i poznać nowe techniki artystyczne. W tym roku zdecydowanie warto zajrzeć do Giżycka w ostatnią sobotę czerwca, czyli 24.06.2023 r., a o tym co tam się wydarzy opowiemy tuż po 21:00.
"Bownik. Podszerstek" w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, to wystawa którą zdecydowanie warto zobaczyć!
W Obszarach pojawi się autor, Paweł Bownik i opowie o wystawie, swojej praktyce twórczej, powracających motywach - konstruowania, demontowania, makietowania, reprodukowania, fotografiach przedmiotów pochodzących z niezwykłej kolekcji Muzeum Manggha...a to jeszcze nie wszystko.
Na deser Ephemera Festival! Małgorzata Płysa zaprosi na ten szalony festiwal, który odbędzie się od 15 do 18 czerwca w różnych miejscach na mapie Warszawy. Inspirowana słowiańskimi obrzędami związanymi z letnim przesileniem, Ephemera będzie pełna światła, tańca, muzyki, sztuki, wspólnotowych doświadczeń i jedzenia. Warszawska, niesforna siostra krakowskiego październikowego festiwalu Unsound szykuje wiele niespodzianek o których porozmawiamy sobie w Obszarach, wśród nich wystawa "Psizm" w Galerii LETO- wszystkie pieski mile widziane, te z gęstym podszerstkiem też