Aktywne
sztaby
Nasz
cel
357
w akcji bierze udział
uczestników
zebraliśmy już
ton śmieci

Zapraszamy na wielkie sprzątanie brzegów! Patroni zakładają sztaby i decydują, gdzie trzeba posprzątać. Sztab organizuje akcję - jedną lub więcej. W akcji może uczestniczyć każdy - wystarczy się zarejestrować. Macie czas do 25 maja. Na pamiątkę otrzymacie specjalny certyfikat.

Wspieram finansowo

Nie możesz się włączyć osobiście? Ufunduj zestawy do sprzątania dla zaWodników i zaWodniczek! Koszt jednego to 3 złote 57 groszy. Przypadek? Niemożliwe ;) Jak to zrobić? Rozpocznij Patronat albo zwiększ wsparcie. Pierwszą wpłatę miesięczną lub kwotę, o którą podniesiesz swoje wsparcie przekażemy Fundacji Czysta Rzeka na sfinansowanie zestawów.
Dorzuć się i popraw warunki brzegowe :)

Wesprzyj akcję

Chcę działać

Wybierz miejsce, które trzeba posprzątać
Zarejestruj sztab
Skrzyknij znajomych - niech dołączą do Twojego sztabu
Wyznaczcie dogodną datę akcji
Wyślemy Wam pakiet - rękawice, worki, koszulki
Po akcji - prześlij nam zdjęcie Waszej ekipy!

Warto wiedzieć

Jak założyć własny sztab?

Możesz to zrobić jeśli jesteś osobą pełnoletnią oraz Patronem/Patronką Radia 357. Jeszcze nas nie wspierasz? Zmień to teraz [LINK], żeby założyć sztab! Zaraz potem pokierujemy Cię dalej. Sztab zarejestrujesz w systemie partnera akcji - Operacji Czysta Rzeka. Przygotowaliśmy specjalny podręcznik dla szefów sztabów

Czym różni się sztab od akcji?

Po rejestracji sztabu możesz zdecydować gdzie i kiedy odbędzie się akcja. Albo akcje - bo może być ich więcej. Do Twoich akcji będą mogli dołączyć inni uczestnicy - tacy, których zaprosisz lub którzy znajdą Twoją akcję na mapie albo liście. Po zgłoszeniu akcji otrzymasz pakiet: koszulkę dla szefa sztabu oraz zestaw worków i rękawiczek.

Kiedy powinna odbyć się akcja?

Między 21.03 a 25.05. To ważne - potrzebujemy 7 dni na wysyłkę pakietu, więc na tydzień przed zgłoszonym terminem akcji nie ma już możliwości dołączenia do niej przez nowych uczestników.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń na infolinię Operacji Czysta Rzeka:

tel. 22 290 20 40

czynna pon. – pt. od 8 do 20
(poza dniami wolnymi)

albo napisz:

zawodnicy@radio357.pl

Zobacz mapę już zgłoszonych sztabów

Tutaj znajdziesz akcje organizowane przez sztaby.

Zobacz pełną mapę

Mapę aktualizujemy na bieżąco.

Dlaczego to robimy?

Społeczność Radia 357 ma moc. Ufundowała radio, ale to był dopiero początek. Wspólnie pomnażamy to dobro, które otrzymujemy. Zebraliśmy już miliony złotych dla potrzebujących. Posadziliśmy prawie 11 hektarów Lasu Radia 357. Teraz czas na wiosenne porządki!

Start akcji:

21.03.2024

Akcja Główna Operacji Czysta Rzeka z udziałem Radia 357 na żywo w Kazimierzu Dolnym

20.04.2024

Dlaczego w Kazimierzu? Lubimy to miasteczko, ale jest jeszcze inny powód. To tutaj zlokalizowany jest 357. kilometr Wisły! I dlatego kulminację naszej akcji zlokalizowaliśmy właśnie tutaj. Co dokładnie się będzie działo?

Wielkie sprzątanie w Kazimierzu Dolnym!

357. kilometr Wisły? Nie może nas tu zabraknąć! Będą atrakcje, będą spotkania, ale przede wszystkim - będziemy poprawiali warunki brzegowe. Aby wziąć udział i otrzymać zestaw zaWodnika/zaWodniczki - zapisz się teraz! Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoś swój udział
Zakamarki z Markiem Niedźwieckim

Akcję Główną Operacji Czysta Rzeka rozpoczniemy niezwykłym, wyjazdowym wydaniem audycji Marka Niedźwieckiego - na żywo z Kazimierza Dolnego od 10:00 do 13:00. Potem sprzątamy, a jak już będzie po wszystkim - spotykamy się w specjalnym miasteczku zlokalizowanym w Porcie Jachtowym.

Gdzie nas znajdziesz?

Wspieram finansowo

Tak też można! Twoje wsparcie pomoże pokryć koszty akcji. Przekażemy Fundacji Czysta Rzeka pierwszą wpłatę miesięczną lub kwotę, o którą podniesiesz swoje wsparcie. Dorzuć się i popraw warunki brzegowe :)

Wesprzyj akcję

Partnerem akcji jest