1. Aktywuj nową subskrypcję.

Pierwszym krokiem jest rozpoczęcie nowej subskrypcji w systemie Radia 357. Na ten moment można tu uruchomić automatyczną płatność kartą. Płatność taka odnawia się sama - co miesiąc. Daje nam to stabilny fundament i pozwala odważnie planować rozwój Radia 357. A Ty masz spokojną głowę - i to podwójnie: nie musisz martwić się ani o płatności, ani o radio :) Krótko mówiąc - płacąc kartą wspierasz Radio 357 najmocniej jak się da :)

Chcesz zwiększyć swoje obecne wsparcie?

TODO zł

+5 zł +10 zł
Uruchom

2. Wyłącz aktywną subskrypcję na Patronite

Dezaktywuj bieżące wsparcie w Patronite.

Nie zamykaj tej karty. W drugiej karcie otworzy się strona Patronite. Zaloguj się tam na swoje konto Patronite, znajdź na liście Radio 357 i dezaktywuj subskrypcję, klikając w wyszarzony tekst “Anuluj subskrypcję”. Wróć na tę stronę po wykonaniu tego kroku.

Wyłącz Patronite

Nowa subskrypcja jest aktywna!

Dziękujemy za prawidłowe aktywowanie subskrypcji w nowym systemie Radia 357.

Twoja subskrypcja w Patronite jest wyłączona.

Nie będziesz już opłacać subskrypcji w systemie Patronite.

Dlaczego przechodzicie na własny system subskrypcyjny?

Korzyści jest kilka - i dla nas, i dla użytkowników. Własny, czyli pod naszą kontrolą - możemy go rozwijać i reagować na Wasze potrzeby. Znacznie skracamy proces zostania Patronem/Patronką. Teraz wystarczy jedno konto w systemie Radia 357 i wygodna płatność, by dołączyć do naszej społeczności. Dzięki własnemu rozwiązaniu mamy też więcej opcji rozwijania oferty Radia 357 dla kolejnych użytkowników. Własny system to też istotnie niższe koszty obsługi płatności. Z każdej wpłaconej tak złotówki więcej zostaje dla radia.

Czy muszę zmieniać Patronite na nowy system?

Nikogo nie zmuszamy, ale bardzo zachęcamy, by wspierać nas bezpośrednio :) Pozostawiamy jednak możliwość pozostania przy wpłatach za pośrednictwem serwisu Patronite.

Czy w nowym systemie mogę zapłacić inaczej, niż za pomocą karty?

Na ten moment można tu uruchomić automatyczną płatność kartą. Płatność taka odnawia się sama - co miesiąc. Daje nam to stabilny fundament i pozwala odważnie planować rozwój Radia 357. A Ty masz spokojną głowę - i to podwójnie: nie musisz martwić się ani o płatności, ani o radio :) Krótko mówiąc - płacąc kartą wspierasz Radio 357 najmocniej jak się da :) Zwolennicy przedpłat mają wciąż taką możliwość w systemie Patronite.

Czy moje wsparcie na Patronite pozostanie aktywne?

Tak - dlatego trzeba je wyłączyć. Najlepiej zaraz po uruchomieniu płatności w nowym systemie Radia 357 - w odpowiednim kroku podpowiemy jak to zrobić.

Nie wiem gdzie mam subskrypcję ani czy nie mam jej podwójnie - jak to sprawdzić?

KROK 1: sprawdź, czy nowa subskrypcja w systemie Radia 357 jest aktywna

  1. Zaloguj się w systemie Radia 357
  2. Przejdź do strefy Twoje 357
  3. Odczytaj informacje w polu “Twoja subskrypcja” - powinna brzmieć: Korzystasz z subskrypcji opłacanej w systemie Radia 357.

KROK 2: sprawdź, czy poprawnie wyłączona została subskrypcja Patronite

  1. Zaloguj się w serwisie Patronite
  2. Wejdź w zakładkę “Mój profil”
  3. Odszukaj na liście Radio 357 i sprawdź, czy subskrypcja jest zakończona - rozpoznasz to dzięki odpowiednim oznaczeniom Twoich subskrypcji.

Czy mogę wesprzeć Radio 357 kwotą wyższą niż dotąd?

Jeśli tylko masz możliwość, by wesprzeć Radio kwotą wyższą, niż dotychczas - to idealny moment. Koszty rosną, konkurencja nie śpi - jeśli możesz dać nam podwyżkę to zrobimy z niej dobry użytek :) W trakcie przeprowadzki do systemu płatności Radia 357 możesz w wygodny sposób dorzucić nam małe co nieco :)

Czy zachowam swój staż Patrona? Chciałbym uzyskać informację o liczbie dni wsparcia dla 357.

Tak! Przeprowadzimy Cię krok po kroku. Włączysz nową subskrypcję, potem wyłączysz tę na Patronite, a Twój staż nie ucierpi na tej operacji ani trochę :) Zachowasz ciągłość swojego wsparcia od samego początku - możesz je sprawdzać na stronie iledni.radio357.pl.

Radio 357

Co warto
wiedzieć
o Radiu 357

Co to jest Radio 357?

Nadajemy na żywo w internecie i produkujemy dużo dobrych podcastów. Jesteśmy drugim najchętniej słuchanym radiem online w Polsce. Za całość odpowiada ekipa, która kiedyś tworzyła radiową Trójkę.

Jak słuchać Radia 357?

Najłatwiej przez naszą aplikację — jest dostępna bezpłatnie na systemy Android i iOS. Można również przez stronę Radio357.pl

Jak słuchać podcastów Radia 357?

Nasze podcasty są dostępne w aplikacji i na stronie — w zakładce Twoje 357. Żeby ich słuchać trzeba założyć konto i zostać Patronem. Brzmi poważnie, ale to całkiem proste. Już ponad 40 tysięcy osób wspiera nas w ten sposób!

Co to znaczy, że Radio 357 jest finansowane przez społeczność?

Nie emitujemy bloków reklamowych. Istniejemy i działamy dzięki wpłatom słuchaczy. Nazywamy ich Patronami. W tej chwili ta społeczność to już ponad 40 tysięcy osób. Można do niej dołączyć w każdej chwili. Tutaj dowiesz się jak to zrobić

Czyli, żeby Was słuchać muszę zapłacić?

Nie. Wszystko co nadajemy na żywo dostępne jest bezpłatnie. Ale bez Patronów nie byłoby to możliwe. Dlatego staramy się rewanżować za ich wsparcie. Patroni mogą więcej. Wśród ich przywilejów jest dostęp do podcastów oraz głosowania. Żeby zostać Patronem wystarczy równowartość kawy na mieście. A my dzięki temu możemy budować dobre, niezależne radio i podcasty.