Dołącz do największej takiej społeczności na świecie!

POSIADASZ SUBSKRYPCJĘ NA PATRONITE?

Wspieraj na nowo

Buduj z nami Radio 357

co miesiąc6 miesięcy12 miesięcy

15 zł miesięcznie

Tyle zapłacisz za jedną kawę na mieście. Kilka łyków i po wszystkim. A nami możesz delektować się bez końca. Czasem uda nam się też podnieść nieco ciśnienie. To co wybierasz?

Wybieram

Wpłata 15 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 9 zł oraz 6 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

25 zł miesięcznie

Naszym sekretem jest ciasto. Co takiego? Jednak nie umiemy w bloki reklamowe. Więc ich nie ma! Ale skoro przy tym jesteśmy – za 25 zł nie kupisz nawet porządnej pizzy. Chyba, że mrożoną.

Wybieram

Wpłata 25 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 19 zł oraz 6 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Polecamy

40 zł miesięcznie

Na 2 bilety do kina wystarczy na styk – ale tylko w pierwszym rzędzie. U nas siedzisz gdzie chcesz, reklam nie ma. Do tego podpowiemy na co do kina pójść warto – bo lubimy kina bardzo.

Wybieram

Wpłata 40 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 34 zł oraz 6 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Karty upominkowe

Włącz komuś patronat! I wciągnij do świata 357! Podaruj piękną Kartę Upominkową, a wraz z nią wszystkie przywileje – w tym dostęp do wyjątkowych podcastów. Kartę otrzymasz w postaci pliku PDF, od razu po zakupie. Idealny prezent last minute!

Zobacz

90 zł co 6 miesięcy

Pół roku dostępu do naszej oferty i wsparcie niezbędne do działania Radia 357, o wartości 15 złotych za każdy miesiąc. Wpłata odnowi się po zakończonym okresie.Pół roku dostępu do naszej oferty i wsparcie niezbędne do działania Radia 357, o wartości 15 złotych za każdy miesiąc. Wpłacasz jednorazowo – więcej metod płatności, ale konieczne samodzielne odnowienie po zakończonym okresie.

WybieramWybieram

Wpłata 90 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 54 zł oraz 36 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Wolę wpłacić jednorazowoJednak wybieram subskrypcję

150 zł co 6 miesięcy

Pół roku dostępu do naszej oferty i wsparcie niezbędne do działania Radia 357, o wartości 25 złotych za każdy miesiąc. Wpłata odnowi się po zakończonym okresie.Pół roku dostępu do naszej oferty i wsparcie niezbędne do działania Radia 357, o wartości 25 złotych za każdy miesiąc. Wpłacasz jednorazowo – więcej metod płatności, ale konieczne samodzielne odnowienie po zakończonym okresie.

WybieramWybieram

Wpłata 150 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 114 zł oraz 36 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Wolę wpłacić jednorazowoJednak wybieram subskrypcję

240 zł co 6 miesięcy

Pół roku dostępu do naszej oferty i wsparcie niezbędne do działania Radia 357, o wartości 40 złotych za każdy miesiąc. Wpłata odnowi się po zakończonym okresie.Pół roku dostępu do naszej oferty i wsparcie niezbędne do działania Radia 357, o wartości 40 złotych za każdy miesiąc. Wpłacasz jednorazowo – więcej metod płatności, ale konieczne samodzielne odnowienie po zakończonym okresie.

WybieramWybieram

Wpłata 240 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 204 zł oraz 36 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Wolę wpłacić jednorazowoJednak wybieram subskrypcję

180 zł co 12 miesięcy

Przekaż nam swoje wsparcie na cały rok! 15 złotych za każdy miesiąc, skumulowane w jednej opłacie. Wpłata odnowi się po zakończonym okresie.Przekaż nam swoje wsparcie na cały rok! 15 złotych za każdy miesiąc, skumulowane w jednej opłacie. Wpłacasz jednorazowo – więcej metod płatności, ale konieczne samodzielne odnowienie po zakończonym okresie.

WybieramWybieram

Wpłata 180 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 108 zł oraz 72 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Wolę wpłacić jednorazowoJednak wybieram subskrypcję

300 zł co 12 miesięcy

Przekaż nam swoje wsparcie na cały rok! 25 złotych za każdy miesiąc, skumulowane w jednej opłacie. Wpłata odnowi się po zakończonym okresie.Przekaż nam swoje wsparcie na cały rok! 25 złotych za każdy miesiąc, skumulowane w jednej opłacie. Wpłacasz jednorazowo – więcej metod płatności, ale konieczne samodzielne odnowienie po zakończonym okresie.

WybieramWybieram

Wpłata 300 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 228 zł oraz 72 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Wolę wpłacić jednorazowoJednak wybieram subskrypcję

480 zł co 12 miesięcy

Przekaż nam swoje wsparcie na cały rok! 40 złotych za każdy miesiąc, skumulowane w jednej opłacie. Wpłata odnowi się po zakończonym okresie.Przekaż nam swoje wsparcie na cały rok! 40 złotych za każdy miesiąc, skumulowane w jednej opłacie. Wpłacasz jednorazowo – więcej metod płatności, ale konieczne samodzielne odnowienie po zakończonym okresie.

WybieramWybieram

Wpłata 480 zł obejmuje darowiznę na poczet działania Radia 357 w kwocie 408 zł oraz 72 zł opłaty za usługi opodatkowane VAT 23%. Jeżeli nie chcesz przekazywać darowizny na rozwój Radia 357 – można z niej zrezygnować.

Wolę wpłacić jednorazowoJednak wybieram subskrypcję

Wybierz radio wolne od bloków reklamowych

Wszystko co nadajemy na żywo dostępne jest bezpłatnie. Jak to możliwe? Istniejemy i działamy dzięki wpłatom słuchaczy. Nazywamy ich Patronami. Rewanżujemy się dobrym, niezależnym radiem i podcastami. Ale nie tylko.

Dołącz teraz do Patronów i ciesz się specjalnymi przywilejami! Patroni mogą więcej!

Słuchaj podcastów z anteny i podcastów ekskluzywnych

Wejdź do specjalnej Grupy na Facebooku – komentuj, sugeruj, dowiaduj się w pierwszej kolejności

Zyskaj dostęp do wyjątkowej strefy „Twoje 357” na naszej stronie – a tam dzieje się coraz więcej

Otrzymuj nasz newsletter z nowościami i poleceniami podcastowymi i kulturalnymi

Bierz udział w spotkaniach online, zadawaj pytania, dziel się swoją opinią

Głosuj na Listę Piosenek 357 oraz Top i Polski Top

Przejrzyj kolekcję online zdjęć z historii radia

Zgłaszaj się w pierwszej kolejności na wydarzenia, które organizujemy

Bierz udział i wygrywaj w konkursach

Daj się zaskoczyć – robimy też różne niespodzianki

Często zadawane pytania

Chcę wesprzeć Radio wyższą kwotą niż te opcje, które widzę. Jak mogę to zrobić?

Z każdej kwoty, którą nam powierzacie, staramy się zrobić najlepszy użytek. Pokrywamy z niej koszty utrzymania i rozwoju Radia 357. Na tej stronie prezentujemy 3 podstawowe propozycje oraz płatności w dłuższych okresach, niż miesięczny. Jeśli tylko masz możliwość, by wesprzeć Radio kwotą wyższą, niż wymienione powyżej, zapraszamy Cię na osobną stronę, gdzie znajdziesz listę dodatkowych poziomów wsparcia Radia.

Jestem już Patronem od jakiegoś czasu. Czy muszę coś zrobić, żeby być nim nadal?

Nie ma takiej potrzeby. Wszystkie dotychczasowe subskrypcje pozostaną aktywne tak długo, jak tylko będą opłacane. Mamy nadzieję, że do końca świata, ale oczywiście niczego nie narzucamy 😉 Krótko mówiąc – dotychczasowi Patroni nie muszą nic zmieniać. Dopiero gdyby okazało się, że płatność z jakiegokolwiek powodu została przerwana – jej wznowienie będzie możliwe za pośrednictwem strony wspieram.Radio357.pl. Zapraszamy także do przeniesienia wsparcia do naszego systemu płatności na stronie wspieramnanowo.radio357.pl.

Czy nie ma już możliwości wybrania progu 10 zł?

Wszyscy Patroni, którzy wspierają nas tą kwotą, w dalszym ciągu mają taką możliwość. Nie zmieniamy niczego wstecz. Ale dla nowych wspierających jako pierwszy, minimalny próg wsparcia postanowiliśmy zaproponować kwotę nieco wyższą, czyli 15 zł. Dlaczego? Chyba wszyscy wiemy niestety. Rosną koszty, inflacja i nas nie omija. 10 zł w porównaniu do sytuacji sprzed kilku lat stopniało i to bardzo. Żeby utrzymać i rozwijać radio w tempie, którego oczekujecie – musimy nowych użytkowników prosić o nieco większe wsparcie. Mamy nadzieję, że nas zrozumiecie.

Zniknął podział przywilejów w zależności od wysokości wpłaty. Czy teraz wszyscy dostaną to samo?

Tak. Postanowiliśmy, że każdy wspierający Radio 357 otrzyma ten sam zestaw przywilejów. Wybraliśmy sposób, dzięki któremu nikt na tym nie straci. „Dodajemy” przywileje z wyższych progów w tych niższych – nie odwrotnie. Dzięki temu nasza oferta jest bardziej przejrzysta i zrozumiała dla nowych wspierających. A niezależnie od niej co jakiś czas będziemy robili w różnych progach różne niespodzianki. Zadbamy, by nikt nie żałował, że wspiera Radio 357 🙂

Co się stało z najwyższymi progami? Mieliście kiedyś 200 zł, a nawet 1000 zł?

Cieszymy się, że chcesz nas wesprzeć tak wysoką kwotą. 🙂 Jeśli chcesz docenić naszą pracę kwotą wyższą, niż 100 złotych – sprostamy Twoim oczekiwaniom! Czekamy na wiadomość pod adresem patroni@radio357.pl – odpowiemy na Twoje zgłoszenie.

Nie wspieram jeszcze Radia finansowo, rozglądam się za dostępnymi możliwościami. Co proponujecie?

Propozycje najlepsze na start prezentujemy zawsze pod adresem wspieram.radio357.pl. Proponujemy tu 3 kwoty do wyboru: 15, 25 i 40 zł miesięcznie. Każda z nich zawiera opłatę za dostęp do podcastów i innych usług, czyli specjalnych przywilejów, jakie przygotowaliśmy dla płacących Słuchaczy oraz darowiznę.

Jeśli chcesz wpłacać więcej – przygotowaliśmy dodatkowy pakiet propozycji w wysokości 50, 70 i 100 zł miesięcznie. Znajdziesz je tutaj. Tak samo, jak w przypadku niższych progów, każda z tych propozycji zawiera dostęp do usług, czyli specjalnych przywilejów, jakie przygotowaliśmy dla płacących Słuchaczy oraz darowiznę.

Bez względu na to jaką kwotę wybierzesz w każdym z wymienionych wyżej przypadków możesz też zrezygnować z darowizny. W tym celu, skorzystaj z linku dla osób, które nie chcą wspierać Radia w ten sposób i wolą poprzestać na korzystaniu z przywilejów.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Do góry

25 zł miesięcznie Wybieram 25 zł/mc